3 gün kullanım imkanı sunan Mobvoi TicWatch 3 Pro için geri sayım başladı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

3 gün kullanım imkanı sunan Mobvoi TicWatch 3 Pro için geri sayım başladı

0

Çift ekranlı akıllı saatiyle tanıdığımız Mobvoi, yeni akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor. Mobvoi TicWatch 3 Pro olarak adlandırılan cihazla ilgili tüm detaylar 24 Eylül’de gerçekleşecek etkinlikte açığa çıkacak olsa da saatin özellikleri gün ışığına çıktı.

Akıllı saatte Qualcomm’un en yeni akıllı saat işlemcisi Snapdragon Wear 4100 işlemcisi yer alıyor. TicWatch 3 Pro, Qualcomm’un en yeni işlemcisini kullanan akıllı saatler arasında karşımıza çıkıyor. Snapdragon 4100 işlemcisine 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. 595 mAh kapasiteli pille dikkat çeken modelin 3 güne varan bir pil ömrü performansı sunacağı dile getiriliyor. Yaklaşık 42 gram ağırlığındaki akıllı saatte NFC desteği de yer alıyor. NFC desteği sayesinde akıllı saat temassız ödemelere de destek veriyor.

Mobvoi TicWatch 3 Pro satış fiyatı belli mi?

Akıllı saatte GPS özelliği de bulunuyor. GPS özelliği herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan dış mekan verileri takip edilebiliyor. Özellikle koşu yapan veya bisiklete binen kullanıcılar için bu destek faydalı görünüyor. Gelişmiş özellikleriyle göze çarpan modelin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.

İlginiz Çekebilir

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir