8. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Haberler

8. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

0

Teknoloji devi Apple, Watch Series 6 ve Watch SE sonrasında 8. nesil iPad modelini de resmi olarak lanse etti. İşte bilinmesi gerekenler;

8. nesil iPad, firmadan alt seviyede alıştığımız kalın çerçeveli tasarımı devam ettiren, genel olarak herkese hitap eden en yeni tablet modeli. Gücünü A12 Bionic işlemciden alan yani birçok işlemci için yeterince güçlü olan tablet, ön yüze konulan standart Touch ID parmak izi sensörünü kullanıyor ve firmanın yeni klavye aksesuarı ile uyumlu olarak görev yapıyor. Elbette Apple Pencil ile de uyumlu olan tablet, iPadOS 14 ile oldukça hemen her ihtiyaç için yetenekli bir seçenek oluşturuyor. 10,2 inç Retina ekran üzerine kurulan model, arkasında 8 megapiksel kamera taşıyor. Önünde FaceTime HD kamera yer alan 8. jenerasyon iPad, beklendiği üzere LTE’li sürüme de sahip. 10 saatlik pil ömrü bulunan model, Smart Connector bağlantı ile geliyor ve kutusundan USB-C güç adaptörü çıkıyor.

8. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 7 – butce dostu apple watch se tanitildi iste fiyati ve ozellikleri 38. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 8 – butce dostu apple watch se tanitildi iste fiyati ve ozellikleri 38. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 9 – apple watch series 6 04 38. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 10 – apple watch series 6 04 3
Bütçe dostu Apple Watch SE tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleriNihayet tanıtıldı; Apple Watch Series 6 ve öne çıkan tüm özellikleri

Ürün hakkında “Sekizinci nesil iPad ile müşterilerimizle daha da hızlı ve güçlü bir deneyim sunduğunuz için heyecanlıyız,” diyen Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak sözlerini şöyle sürdürdü: “Muhteşem 10.2 inç Retina ekranı, A12 Bionic’in sağladığı performans artışı, mükemmel kameraları ve çok daha fazlasıyla, yeni iPad müşterilerimizin çalışmanın, oyun oynamanın, öğrenmenin ve sevdikleriyle bağlantıda olmanın her zamankinden daha güçlü ve çok yönlü yollarını aradıkları günümüzde inanılmaz bir değer oluşturuyor.

8. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 11 – 8 jenerasyon ipad tanitildi iste fiyat ve ozellikleri 2 1

8. nesil iPad tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri 12 – 8 jenerasyon ipad tanitildi iste fiyat ve ozellikleri 2 1

8. nesil iPad bütçe dostu bir seçenek konumunda yer alıyor

Dört farklı renk seçeneği olan tabletin başlangıç fiyatı 329 dolar seviyesinde. Bu modelden Apple’ın özellikle korona dönemindeki talep göz önüne alındığı zaman çok satacağı açık şekilde görünüyor.

Üç farklı renk seçeneği bulunan modelin Türkiye başlangıç fiyatı ise 32 GB için 3.199 TL seviyesinde. 128 GB için 3.999 TL verilmesi gerekiyor. Wi-Fi + Cellular  ise 4.399 TL seviyesinde yer alıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir