1. Anasayfa
 2. Haberler

8 TL’lik Amazon Prime Türkiye fiyatı için sevindiren açıklama

8 TL’lik Amazon Prime Türkiye fiyatı için sevindiren açıklama
0

Türkiye’de resmi olarak yer alan olan Amazon, kısa süre önce harika bir fiyata Amazon Prime hizmetini Türkiye’de de açtı. İşte bu konuda güzel bir haber var.

Yurt dışında severek kullanılan Amazon Prime hizmetine biliyorsunuz artık aylık sadece 7,90 TL ile artık Türkiye’de de abone olunabiliyor. İlk 30 gün ücretsiz olan servis, inanılmaz şekilde aylık 7,90 TL içerisine Prime Video (Normalde sadece bu servis aylık 24,99 TL seviyesindeydi) ve Prime Gaming servislerini de dahil ediyor. Prime Video içerisinde çok iyi dizi ve filmler bulunurken, Prime Gaming ise oyun içi paralardan ücretsiz oyunlara ve 1 adet ücretsiz Twitch aboneliğine kadar birçok faydalı imkan getiriyor. Bu arada Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığı da geliyor. İşte bu fiyatın “göstermelik” olmadığı açıklandı. Sputnik’te yer alan habere göre firmanın fiyat hakkındaki açıklaması şöyle: “Bu kalıcı fiyat. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.” Bu da gerçekten çok güzel görünüyor.

Amazon Prime Türkiye’de büyük bir kitleye ulaşmaya başladı bile

Ek olarak Prime ile sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları’na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığı da elde edilebiliyor. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala diye Amazon, ayrıca sadece Prime üyelerine özel indirimler ve fırsat günleri de sunuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir