1. Anasayfa
 2. Haberler

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olacak video servisinin ismini açıkladı

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olacak video servisinin ismini açıkladı
0

Acun Ilıcalı‘nın Netflix‘e rakip olacağı konuşulan video servisinin adı belli oldu. Acun Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla video servisinin adını paylaştı

Exxen adını taşıyacağı açıklanan video servisiyle ilgili çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü ve kısa bir süre içerisinde yayın hayatına başlayacağı ifade ediliyor . İsmin ünlü reklamcı Ali Taran tarafından bulunduğu dile getiriliyor. Ilıcalı konuyla alakalı kısa bir süre önce açıklamada bulunmuştu. Exxen ismine bayıldığını belirten Ilıcalı, video servisinin güzel bir platform olacağını dile getirmişti. Video servisi için kendisine ayrı bir ekip kurduğunu söyleyen Ilıcalı, çok iddialı bir model programı yapacaklarını belirtiyor.

Acun Ilıcalı video servisinde hangi isimlerle çalışacak?

Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceklerini söyleyen Ilıcalı, onun dışında platformda belgeseller de olacağını dile getirmişti. TV8 kanalında olduğu gibi yarışmalar ağırlık vereceği belirtilen Ilıcalı’nın platformunda Cem Yılmaz, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç gibi isimlerle çalışacağı dile getiriliyor. Servisin ne zaman yayınlanacağı ve ücretinin ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yeni dijital platformumuz @exxen ’de yakında beraberiz.. #Exxen

Acun Ilıcalı (@acunilicali)’in paylaştığı bir gönderi (24 Eyl, 2020, 2:02öö PDT)

Ilıcalı ve çocuklarının yer aldığı OPPO reklamı

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir