1. Anasayfa
 2. Haberler

Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saatler tanıtıldı; işte uygun fiyatları

Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saatler tanıtıldı; işte uygun fiyatları
0

Huami tarafından hazırlanan Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modellerinin üzerindeki perde resmi olarak kaldırıldı.

Şık tasarımı ve genel olarak fiyat performans oranı ile dikkat çeken akıllı saat modellerinden olan Amazfit GTR, daha önce de söylediğimiz gibi uzun zamandır Türkiye’de satılan ürünlerden. İşte bu modelin yenisi Amazfit GTR 2 ve kardeşi Amazfit GTS 2, söz verilen tarihte resmen tanıtıldı. Burada esas öne çıkan Amazfit GTR 2, yuvarlak tasarımda ve çok şık görünüyor. 1,39 inç 450 nit AMOLED ekrana sahip model, hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve GPS + GLONASS ile NFC desteklerini taşıyor. Elbette su geçirmeyen akıllı saat, telefon bildirimlerini üzerine alabiliyor ve kandaki oksijen değeri ölçümü yanında uyku takibi de yapabiliyor. 4 GB dahili depolama alanı olan model, tam 38 günlük bir pil ömrü sunuyor deniyor. Bu gerçekten oldukça iyi görünüyor. Modelin yurt dışı fiyatı 161 dolar seviyesinde.

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2

Türkiye ihtimalli Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saatler dikkat çekmeyi başardı

Firmanın diğer modeli olan AmazfitGTS 2 ise hemen yukarıda görebileceğiniz kare yapıyı benimsiyor. Yan tarafında tek bir döndürülebilir buton yer alan ürün, 1,65 inç 450 nit AMOLED ekran kullanıyor ve GTR 2 gibi her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. GPS’i bulunan saat, 4 GB dahili depolamaya sahip ve normal kullanımda sekiz gün gibi iyi sayılacak bir pil ömrü getiriyor. Elbette telefonların bildirimlerini üzerine alabilen ve GTR 2 gibi telefon görüşmesine imkan tanıyan suya dayanıklı GTS 2, 147 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatına sahip.

Amazfit GTR akıllı saatin Türkiye’de satılması üzerinden GTR 2 ve kardeşi GTS 2‘nin de Türkiye’de Xiaomi tarafından satılma ihtimali bulunuyor. Xiaomi ile Huami arasında geniş bir ortaklık yer alıyor. Xiaomi Mi Band serisini biliyorsunuz Huami üretiyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir