1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Amazon Prime Türkiye’de de açıldı; işte ayrıntılar ve şahane maliyeti

Amazon Prime Türkiye’de de açıldı; işte ayrıntılar ve şahane maliyeti

Amazon Prime Türkiye

Türkiye’de fotoğrafı olarak yer alan olan Amazon, uzun zamandır beklenen adımı sonunda attı. Amazon Prime Türkiye’de açıldı. İşte ayrıntılar;

Yurt dışında hoşlanarak kullanılan Amazon Prime servisine / hizmetine aylık yalnızca 7,90 TL ile artık Türkiye’de de aza olunabiliyor. İlk 30 gün fiyatsız olan servis, işletme tarafından “Parasız ve süratli kargo, film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ödünden faydalanır.” şekline belirleniyor. Hemen buradan aza olabileceğiniz servis, mucizevi biçimde aylık 7,90 TL içerisine Prime Video Basmakalıpta yalnızca bu servis aylık 24,99 TL seviyesindeydi ve Prime Gaming servislerini de dahil ediyor. Prime Video içerisinde çok iyi dizi ve filmler bulunurken, Prime Gaming ise reyin içi paralardan fiyatsız oyunlara ve 1 adet fiyatsız Twitch azalığına kadar bir hayli bereketli ihtimal getiriyor. Bu arada Amazon Prime ile geçerli mahsullerdeki alışverişlerde parasız ve ödünü de geliyor. İşletme İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve seçili öteki şehirlerde asgari sipariş meblağı olmaksızın, geçerli mahsullerde kargo parasız, hem de ertesi gün teslimat avantajı sunuyor.

Amazon Prime Türkiye’de büyük bir kitleye ulaşacaktır

Bu arada Prime ile yalnızca hudutlu müddet için geçerli olan Bitmeden Tut Fırsatları’na 30 dakika istisnayı da elde edilebiliyor. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten evvel sen tut diye Amazon, ayrıca yalnızca Prime abonelerine özel indirimler ve fırsat günleri de sunuyor. Hepsi toplandığı zaman Prime’ın Türkiye’deki potansiyeli çok yüksek bir seviyede yer alıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap