1. Anasayfa
 2. Haberler

Amazon Prime Türkiye’de de açıldı; işte detaylar ve harika fiyatı

Amazon Prime Türkiye’de de açıldı; işte detaylar ve harika fiyatı
0

Türkiye’de resmi olarak yer alan olan Amazon, uzun zamandır beklenen adımı sonunda attı. Amazon Prime Türkiye’de açıldı. İşte detaylar;

Yurt dışında severek kullanılan Amazon Prime servisine / hizmetine aylık sadece 7,90 TL ile artık Türkiye’de de abone olunabiliyor. İlk 30 gün ücretsiz olan servis, firma tarafından “Bedava ve hızlı kargo, film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanır.” şeklinde tanımlanıyor. Hemen buradan abone olabileceğiniz servis, inanılmaz şekilde aylık 7,90 TL içerisine Prime Video (Normalde sadece bu servis aylık 24,99 TL seviyesindeydi) ve Prime Gaming servislerini de dahil ediyor. Prime Video içerisinde çok iyi dizi ve filmler bulunurken, Prime Gaming ise oyun içi paralardan ücretsiz oyunlara ve 1 adet ücretsiz Twitch aboneliğine kadar birçok faydalı imkan getiriyor. Bu arada Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığı da geliyor. Firma İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve seçili diğer şehirlerde minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde kargo bedava, hem de ertesi gün teslimat avantajı sunuyor.

Amazon Prime Türkiye’de büyük bir kitleye ulaşacaktır

Bu arada Prime ile sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları’na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığı da elde edilebiliyor. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala diye Amazon, ayrıca sadece Prime üyelerine özel indirimler ve fırsat günleri de sunuyor. Hepsi bir araya geldiği zaman Prime’ın Türkiye’deki potansiyeli çok yüksek bir seviyede yer alıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir