1. Anasayfa
 2. Haberler

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı
0

Teknoloji devi Apple‘ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Studio için merak edilen tasarım sonunda kendisini gösterdi.

Apple’ın haftalarda gündemde yer aldığı kablosuz kafa üstü kulaklık modeli AirPods Studio, biliyorsunuz pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkmaya hazırlanıyor. Çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunan model, resmi olarak iPhone 12’ler ile lanse edilebilir deniyor. Modeli bugün gündeme getiren ise yapılan ilk görsel sızıntısı ve ardından gelen taslak tasarımlar oldu. Hazırlanan tasarımlara bakılırsa kablosuz kulaklık gayet standart ancak oldukça şık görünen bir tasarımla yolda bulunuyor. Elbette kafa üstü bir kulaklıkta tasarım konusunda yapabilecekleri sınırlı olan Apple, modeli üst seviye deri ve metal malzemeler üzerine kuruyor deniyor. Daha önce seri üretiminin başladığı iddia edilen kulaklık, bildiğimiz kadarıyla kulaktan çıkarılıp boyna indirildiği zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve aynı zamanda yeni sensörleriyle sağ / sol ayrımını da ortadan kaldırıyor.

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı 3 – apple airpods studio kablosuz kulaklik icin tasarim ortaya cikti 1

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı 4 – apple airpods studio kablosuz kulaklik icin tasarim ortaya cikti 1

Modeli gösteren gerçek görsel

AirPods Studio için başka neler biliyoruz?

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen AirPods Studio, sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor. Farklı kullanım ihtiyaçları doğrultusunda iki farklı versiyonunun olabileceği de söylenen Studio, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor. USB-C portundan şarj edilebilecek kulaklık, kablolu bağlantıya ise izin vermiyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir