1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı

Apple AirPods Studio

Teknoloji devi Apple‘ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Studio için merak edilen tasarım sonunda kendisini gösterdi.

Apple’ın haftalarda gündemde yer aldığı kablosuz kafa üstü kulaklık modeli AirPods Studio, öğreniyorsunuz pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkmaya hazırlanıyor. Çok eforlu bir etkin hengame yasaklama altyapısıyla yolda bulunan model, fotoğrafı olarak iPhone 12’ler ile lanse edilebilir sınıyor. Modeli bugün gündeme getiren ise yapılan ilk görsel sızıntısı ve ardından gelen kroki tasarımlar oldu. Hazırlanan tasarımlara bakılırsa kablosuz kulaklık gayet standart ancak oldukça şık görünen bir tasarımla yolda bulunuyor. Elbette kafa üstü bir kulaklıkta tasarım mevzusunda yapabilecekleri hudutlu olan Apple, modeli üst seviye ten ve metal malzemeler üzerine kuruyor sınıyor. Daha evvel seri yapımının başladığı iddia edilen kulaklık, bildiğimiz kadarıyla kulaktan çıkarılıp boyna indirildiği zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve aynı zamanda yeni sensörleriyle sağ / sol ayrımını da ortadan kaldırıyor.

Modeli gösteren reel görsel

AirPods Studio için başka neler öğreniyoruz?

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış hengameyi içeriye verebilecek denilen AirPods Studio, sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses niteliği sunacak ve geniş özelleştirme alternatiflerine sahip olacak. Dolaysız olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor. Değişik kullanım lüzumları yönünde iki değişik versiyonunun olabileceği de söylenen Studio, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor. USB-C portundan şarj edilebilecek kulaklık, kablolu irtibata ise izin vermiyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap