1. Anasayfa
 2. Haberler

ASUS ve IKEA arasında sürpriz oyuncu odaklı ortaklık

ASUS ve IKEA arasında sürpriz oyuncu odaklı ortaklık
0

Dünyanın alanında en önemli iki ismi ASUS ve IKEA, beklenmedik sürpriz bir ortaklık kurdu. Bunun arkasında oyuncular yer alıyor.

Dünyanın en büyük mobilya firması IKEA, hemen her alanda yer alan teknoloji devi ASUS ile kurulan ortaklık üzerinden oyuncular için farklı mobilyalar / aksesuarlar üretecek. ASUS’un direkt olarak oyun / oyuncu odaklı ROG markası üzerine kurulacak ürünler arasında 30’a yakın seçenek olacak deniyor. Burada gerçekten çok büyük bir ürün gamı oluşturacak dev ikili, birçok seçenek ile oyuncuları memnun ve mutlu edecek gibi görünüyor. 2021 Şubat ayında satışa açılacak olan ürünlerin ilk olarak Çin’de satılacağı aktarılıyor. Ancak ürünlerin 2021 Ekim ayından sonra diğer pazarlarada da geleceği açıklanıyor. Ürünler için henüz paylaşılmış bir tasarım ya da spesifik detay ise elimizde yer almıyor.

ASUS ile IKEA arasındakine benzer bir ortaklık Herman Miller ve Logitech arasında da kurulmuştu

Bu bağlamda karşımıza çıkan ilk ürün olan oyuncu koltuğu LogitechEmbody, hatırlamak adına pazarın belki de en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuğu konumunda yer alıyor. Tam olarak Embody Gaming Chair ismini taşıyan mavi detaylar ve Logitech’in G logosu ile süslenen koltuk, firmanın daha önce kullandığı konforlu bir tasarıma sahip ve özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekliyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir