1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ayarlanabilir aktif gürültü engelleme destekli Jabra Elite 85t tanıtıldı

Ayarlanabilir aktif gürültü engelleme destekli Jabra Elite 85t tanıtıldı

featured

Jabra yeni tamamen kablosuz kulaklığını müzik tutkunlarının beğenisine sundu. Jabra Elite 75t’nin yerini almaya hazırlanan Jabra Elite 85t, aktif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor.

Bünyesinde barındırdığı 6 adet mikrofonla dikkatleri üstüne çeken kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğini sahip olduğu mikrofonlar haricinde özel bir çip yardımıyla da gerçekleştiriyor. Kulaklığı rakiplerinden ayrılmasını sağlayan özellik ise aktif gürültü engelleme özelliğini ayarlanabiliyor oluşu. Kullanıcılar aktif gürültü engelleme özelliğini dilediği şekilde ayarlayabiliyor. Jabra, aktif gürültü engelleme özelliğinin çok başarılı olduğunun altını çiziyor. Elite 75t modelinde eksik olan bu destek nihayet Elite 85t modeliyle kullanıcılara sunuluyor. Tam dolu pille 5.5 saate varan pil ömrü vadeden kulaklık şarj kutusuyla birlikte bu süreyi 25 saate kadar çıkarıyor. Bu sürelerin aktif gürültü engelleme özelliği açıkken olduğunu belirtelim. Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında bu süreler sırasıyla 7 saate ve 31 saate kadar çıkıyor. Pil performansına bakıldığında kulaklık etkileyeci görünüyor. Kablosuz şarj desteğini de opsiyonel olarak sunan Jabra Elite 85t,  19 Ekim’de yurt dışında satışa sunulacak.

Jabra Elite 85t satış fiyatı ne kadar?

Kablosuz kulaklığın yurt dışındaki fiyatı ise 229 dolar olacak. İlk etapta titanyum/siyah renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulacağı açıklanan kulaklığın farklı renk seçenekleri önümüzdeki yılın başında satışa sunulacak. Kulaklığın Türkiye satış tarihi ve fiyatı ise henüz açıklanmadı. Kablosuz kulaklıkla ilgili bir gelişme yaşandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap
Bu içerik size yardımcı oldu mu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz haber bültenimize üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap