1. Anasayfa
 2. Haberler

Bilgisayar kullanmanın en havalı hali ile tanışın

Bilgisayar kullanmanın en havalı hali ile tanışın
0

Bir bilgisayar koltuğu ne kadar havalı olabilir? 3.300 dolarlık bu model “filmlerin kötü adamları” için hazırlanmış tasarımıyla bu konuda sınırları zorluyor.

Günümüzde hemen satın alabileceğiniz birçok bilgisayarkoltuğu yer alıyor. Son dönemde oyuncular için hazırlanan yarış otomobili koltuğu gibi modeller modayken, şimdi gündemde yaklaşık 25 bin TL‘lik “Cluvens Scorpion Computer Cockpit” yer alıyor. Tam olarak bir akrep formunda olan bu koltuk sistemi, hareketli bir yapıda ve söylendiği kadarıyla üç adet 29 inç ya da tek bir 49 inç monitörü rahatlıkla bünyesinde taşıyabiliyor. Monitörü tam olarak akrebin kuyruk kısmına yerleştiren firma, uzanarak oturabileceğiniz bu model ile gerçekten çok büyük dikkat çekiyor. Bacakları dahi özenle hazırlanan model, istenirse bilgisayarı yatarak kullanmanıza dahi imkan tanıyor. Bu kurulumun iki kişi tarafından 2 saate yakın bir sürede bir araya getirildiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Bilgisayar kullanmanın en havalı hali ile tanışın 3 – bilgisayar kullanmanin en havali hali ile tanisin 1

Bilgisayar kullanmanın en havalı hali ile tanışın 4 – bilgisayar kullanmanin en havali hali ile tanisin 1

Bu bilgisayar koltuğunun yapısı türünün tek örneği değil

Daha önce de buna benzer bilgisayar koltukları karşımıza çıkmıştı. Ancak hiçbiri kesinlikle bu model kadar havalı görünmüyordu. Bilgisayardayken adeta bir “kötü adam karakteri” gibi hissetmenize aracılık edecek model, bazı LED aydınlatma sistemlerini de bünyesinde barındırıyor. Satın alanlara 3 ila 6 hafta içerisinde gönderildiği aktarılan koltuğun, Türkiye sınırlarına gireceğini çok da düşünmüyoruz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir