1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bose imzalı yeni kablosuz kulaklıklar ve müzik çalabilen gözlük

Bose imzalı yeni kablosuz kulaklıklar ve müzik çalabilen gözlük

Bose QuietComfort Earbuds

Kablosuz kulaklık pazarının dikkat toplayan adlarından Bose, mahsul gamına iki yeni model ilave etti. QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds geldi. Aynı zamanda bir gözlük de tanıtıldı.

Huawei FreeBuds Pro sonrasında gelen günün bir diğer yeni kablosuz kulaklık modellerinden Bose QuietComfort Earbus, kulak içi formunda ve üst seviye hengame yasaklama yapabiliyor. Hengame yasaklama mevzusunda “kulak içi formundaki en iyi performansı” ortaya koyduğu aktarılan QuietComfort Earbus, bunun için taşıdığı birden fazla mikrofonu ve özel bir operasyoncuyu kullanıyor. Altyapıda özel bir algoritma kullanan mahsul, ANC mevzusunda 11 değişik seviyeye sahip. Bu mevzuda geniş bir özelleştirme takviyeyi taşıyan model, akıllı telefonlar üzerinden rahatlıkla isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor. Şarj özellikli hazne ile gelen kulaklığın klasik kullanım ömrü 6 saat seviyesinde. Hazne ile birlikte kullanım ömrü 18 saat seviyesine kadar çıkabiliyor. Kısa ismi QC Earbuds olarak geçen mahsulün maliyeti 280 dolar seviyesinde yer alıyor. Spor odaklı Sport Earbuds ise 180 dolarlık bir yurt dışı maliyetine sahip. Faal şahısları hoşnut edecek mahsul, QuietComfort Earbus ile oldukça benziyor ve farkını ANC özelliğini taşımıyor olmasıyla koyuyor. Başka Bir Deyişle bu modelde hengame yasaklama özelliği bulunmuyor. Bu azıcık üzüyor ancak çoğu birey spor yaparken ANC aramıyor. ANC’nin olmaması maliyeti ciddi seviyede düşürüyor. Bu model klasikte 5 saat, hazne ile toplam 15 saat batarya ömrü getiriyor.

Tenor

Tempo

Soprano

Bose kablosuz kulaklıklar yanında gözlük de dikkat çekti

Bünyesine hoparlör entegre edilen Bose imzalı en yeni güneş gözlüğü, aktarıldığı kadarıyla üç değişik çerçeve ile alınabiliyor. Burada Tenor, Soprano ve Tempo adları seçene şirket, akıllı telefonlara bağlanan modellerin hepsine 249 dolarlık bir maliyet sürüklüyor. Ses niteliğinin yüksek olduğu aktarılan yeni gözlük, Siri / Google Assistant entegrasyonuna da sahip. USB-C üzerinden şarj edilebilen mahsul, Tempo versiyonunda 8 saat süresince müzik sevinci sunuyor. Tenor ve Soprano ise 5,5 saatlik bir kullanım getiriyor. Gözlük üzerinde yer alan mikrofon sistemi telefon görüşmesine de olanak tanıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap