1. Anasayfa
 2. Haberler

Çift ekranlı Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Çift ekranlı Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı
0

Uzun zamandır beklenen Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat modeli Snapdragon Wear 4100 işlemcisiyle beraber resmen tanıtıldı.

Qualcomm, akıllı saat pazarına hareket katacak Snapdragon Wear 4100 ve Wear 4100 Plus işlemci modelleriyle geçtiğimiz aylarda büyük ses getirmişti. Hatırlamak adına yerini aldıkları Snapdragon Wear 3100‘e oranla ciddi iyileştirmeler getiren işlemciler, 28 nm değil 12 nm üretim sürecinden çıkıyordu. Bu sayede gelişen altyapılarıyla yüzde 85’e varan oranda daha hızlı olan işlemciler, aynı zamanda Adreno A504 GPU ile geliyordu. Burada da 2.5 kattan fazla bir artış sağlanıyordu. Üretim süreci geliştiği için pil ömürleri tam yüzde 25 oranında artan yeni işlemciler, ilk olarak Mobvoi TicWatch Pro 3 içerisinde yer alacak deniyordu. İşte bu beklenen akıllı saat kısa süre önce tanıtıldı.

Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat gerçekten iddialı bir model

Yuvarlak yapılı yeni model teknik detayları kadar tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarmış durumda. Gerçekten hem modern hem de kaslı duran saat, gücünü spesifik olarak Snapdragon Wear 4100 işlemciden alıyor.  Yurt dışı satış fiyatı 299 dolar olan saat, 1 GB RAM, 8 GB dahili depolamaya ve 577 mAh pile sahip. Daha önceki TicWatch Pro gibi yine çift ekranlı yapıyı benimseyen akıllı saat, bu sayede sadece temel bilgiler için konulan FSTN ekranıyla tam 45 günlük bir ömrü sunuyor. Sürekli ana renkli OLED ekran kullanıldığı zaman ise 72 saatlik bir pil ömrü elde edilebiliyor.

Çift ekranlı Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı 3 – mobvoi ticwatch pro 3 akilli saat tanitildi iste fiyat ve ozellikleri 2 1Çift ekranlı Mobvoi TicWatch Pro 3 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı 4 – mobvoi ticwatch pro 3 akilli saat tanitildi iste fiyat ve ozellikleri 2 1

Üstte renksiz FSTN ekran, altta renkli ana OLED ekran

Snapdragon Wear 4100 kullanan pazardaki ilk Wear OS işletim sistemli akıllı saat MobvoiTicWatch Pro 3, tam olarak bir akıllı saatten beklenen hemen her detaya sahip. Yani model detaylı sağlık ve aktivite takibi yapabiliyor, telefonların birçok detayını üzerine alabiliyor. Saatin ilerleyen dönemde aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Saatin LTE desteği taşımadığını belirtelim.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir