1. Anasayfa
 2. Haberler

Cümbüşün dozunu artıran kablosuz parti hoparlörü: Sony MHC-V73D

Cümbüşün dozunu artıran kablosuz parti hoparlörü: Sony MHC-V73D
0

Sony yüksek eforlu ses sistemini gün ışığına çıkardı. Sony MHC-V73D olarak adlandırılan sistem çok doğrultulu ses ve ışık özellikleriyle fark yaratıyor.

Taşınabilir bir tasarıma da sahip olan hoparlörde yüksek faydalı tweeter ve yüksek faydalı orta erimli sürücüler kullanılıyor. Bunlar sayesinde ses hem daha yüksek dalga boylarına çıkabiliyor hem de daha geniş bir alanı kaplayarak daha uzak mesafelere erişiyor. V73D üzerindeki yeni Çok Doğrultulu Parti Sesi sayesinde, önde ve arkada toplam dört tweeter ile sesin yayılım alanını yukarıya doğru genişletiyor. Orta erimli hoparlör sesi hoparlörün önünden ve arttan dağıtıyor. Çok Doğrultulu Parti Sesi özelliği, ön ve arka tweeter’lar, orta erimli hoparlör, woofer ve Jet Bass Booster’ın sentezi sayesinde elde ediliyor. Ses sistemi Çok Doğrultulu Parti Işığı özelliğine de sahip. Sistem, çok-renkli şeritler ile lacivert, sarih mavi ve yeşil ışık dalgaları yayıyor ve kullanıcılara cümbüşlü bir tecrübe sunuluyor. Işığın dinç hareketleri sayesinde asıl bir gece kulübü tecrübeyi elde ediliyor. Ambient Light modunu da bünyesinde barındıran sistem sunduğu daha yavaş ve dinlendirici ışık animasyonunu dikkat topluyor. Uslu telefonlarla da geçimli biçimde çalışan müzik sisteminde iki adet mikrofon girişi yer alıyor.

Sony MHC-V73D satış maliyeti belirli mi?

Bu mikrofon girişlerine karaoke için bir mikrofon veya gitar takılabiliyor. Mikrofon Yankı özelliği, bir konser salonunda şarkı söyleme efektini taklit ederek tecrübeyi değişik bir ebada taşıyor. DAB+ sinyal alım özelliğine ve bütün geçimli FM müşteriye de desteklediyen aygıt önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak. Sony MHC-V73D’nin satış maliyeti ise henüz belirli değil.

İlginiz Sürükleyebilir

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir