1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Elektrikli bisiklet pazarının kabiliyetli son abonesi ile tanışın

Elektrikli bisiklet pazarının kabiliyetli son abonesi ile tanışın

elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına şimdi Cyrusher Everest XF900 modeli de ilave edildi. Bisiklet teknik altyapısıyla yapısıyla dikkat çekiyor.

Cyrusher Everest XF900 adlı en yeni elektrikli bisiklet modeli, görebileceğiniz üzere kalın lastikler üzerine kuruluyor. Bu açıdan özellikle arazi kullanıma özel olan ve zati de bir MTB olan model, genel olarak çağdaş diyebileceğimiz bir tasarıma sahip. Bafang imzalı 750W eforunda Maksimum efor 1.000W bir elektrik motoru üzerine kurulan model, aktarıldığı kadarıyla 45 kilometre/s sürate çıkış yapabiliyor. Önde ve ortada yüksek nitelikli süspansiyon sistemlerinin kullanıldığı Cyrusher Everest XF900, iki değişik batarya kutusuyla alınabiliyor. Bir alternatifte Samsung imzalı 624 Wh, değişiğinde ise 816 Wh kapasiteler bizleri karşılıyor. Bisiklet kullanıma bağlı olarak 80 kilometre’ye kadar erim getiriyor. Yerleşik olarak LED aydınlatması olan bisikleti, önde ve arkada disk frenler dizginliyor.

Cyrusher Everest XF900 eforlu bir elektrikli bisiklet

Modelin başlangıç maliyeti 1.999 dolar seviyesinde yer alıyor. Daha büyük batarya içinse maliyet 2.499 dolar seviyesinde oluyor. Maliyeti özelliklerine göre olağan bulunan modelin, ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz. Üretici işletmenin Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere bir hayli ülkede faaliyet gösterdiği aktarılıyor. Model için bir Indiegogo projesinin devam ettiğini de belirtelim.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap