1. Anasayfa
 2. Haberler

Elektrikli bisiklet pazarının yetenekli son üyesi ile tanışın

Elektrikli bisiklet pazarının yetenekli son üyesi ile tanışın
0

Elektrikli bisiklet pazarına şimdi Cyrusher Everest XF900 modeli de eklendi. Bisiklet teknik altyapısıyla yapısıyla dikkat çekiyor.

Cyrusher Everest XF900 isimli en yeni elektrikli bisiklet modeli, görebileceğiniz üzere kalın lastikler üzerine kuruluyor. Bu açıdan özellikle arazi kullanıma özel olan ve zaten de bir MTB olan model, genel olarak modern diyebileceğimiz bir tasarıma sahip. Bafang imzalı 750W gücünde (Maksimum güç 1.000W) bir elektrik motoru üzerine kurulan model, aktarıldığı kadarıyla 45 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Önde ve ortada yüksek kaliteli süspansiyon sistemlerinin kullanıldığı Cyrusher Everest XF900, iki farklı pil paketiyle alınabiliyor. Bir seçenekte Samsung imzalı 624 Wh, diğerinde ise 816 Wh kapasiteler bizleri karşılıyor. Bisiklet kullanıma bağlı olarak 80 km’ye kadar menzil getiriyor. Yerleşik olarak LED aydınlatması olan bisikleti, önde ve arkada disk frenler dizginliyor.

Elektrikli bisiklet pazarının yetenekli son üyesi ile tanışın 3 – elektrikli bisiklet pazarinin yetenekli son uyesi ile tanisin 1

Elektrikli bisiklet pazarının yetenekli son üyesi ile tanışın 4 – elektrikli bisiklet pazarinin yetenekli son uyesi ile tanisin 1

Cyrusher Everest XF900 güçlü bir elektrikli bisiklet

Modelin başlangıç fiyatı 1.999 dolar seviyesinde yer alıyor. Daha büyük pil içinse fiyat 2.499 dolar seviyesinde oluyor. Fiyatı özelliklerine göre normal bulunan modelin, ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz. Üretici firmanın Avrupa ve ABD olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösterdiği aktarılıyor. Model için bir Indiegogo projesinin devam ettiğini de belirtelim.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir