1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Elektrikli cümbüş; karşınızda Segway Ninebot Gokart PRO

Elektrikli cümbüş; karşınızda Segway Ninebot Gokart PRO

Segway Ninebot Gokart PRO

Segway Ninebot Gokart PRO elektrikli go kart modeli fotoğrafı olarak lanse edildi. Burada amaçlanan kitle çocuklar değil yetişkinler.

Elektrikli go kart modeli Segway Ninebot Gokart PRO, yüksek performansıyla yukarıyada da dediğimiz gibi erişkinleri ve gençleri odak noktasına alıyor. Aktarıldığı kadarıyla 96 Nm tork üreten bir elektrik motoru üzerine kurulan model, gerçekten yapısına oranla gayet yüksek bir performans getiriyor. 68 kilogram ağırlı bulunan çağdaş tasarımlı taşıt, maksimum 37 kilometre/s sürate kadar çıkış yağabiliyor. 432 Wh batarya kutusuna sahip olan ve bununla 25 kilometre kadar erim getiren Gokart PRO, özel bir drift / yanlama moduna sahip ve 1.500 dolardan yurt dışında ön siparişe açılmış gidişatta. İlerleyen dönemde Türkiye’de de gelmesini beklediğimiz model, satın alanlara oldukça cümbüşlü zamanlar sunacak gibi görünüyor.

Xiaomi geçen ay 1.451 dolarlık Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition versiyonunu tanıtmıştı

Xiaomi şirketinin 10. sene aktifliğinde görücüye çıkarılan Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition, 432 Wh batarya koliyi üzerine kuruluyor ve söylendiği kadarıyla özel lastikleriyle üst seviye bir drift başka bir deyişle yanlama tecrübeyi getiriyor. Suni motor sesi verebildiği aktarılan GoKart, Xiaomi’ye göre bütün dolu piliyle 400 metrelik bir pisti 40 kilometre/s süratte 62 defa dönebiliyor. Bu da oldukça iyi görünüyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap