1. Anasayfa
 2. Haberler

Epic Games’ten herkese ücretsiz FM 2020 ve Watch Dogs 2

Epic Games’ten herkese ücretsiz FM 2020 ve Watch Dogs 2
0

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak Football Manager 2020 (FM 2020) ve Watch Dogs 2 verilmeye başlandı. Bu oyunları kaçırmayın.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermesiyle çok ama çok büyük ses getirmişti. Epic Games daha sonra ise yeni strateji oyunu Total War Saga: TROY‘u “24 saat için” tamamen ücretsiz vermesiyle büyük ses getirmişti. Oyunu çıktığı gün ücretsiz hale getiren firma gerçekten oldukça şaşırtmıştı. Şimdi ise yukarıda da dediğimiz gibi tüm oyunculara Football Manager 2020 (FM 2020) veWatch Dogs 2 verildi. 24 Eylül saat 18:00’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında oyunları kütüphanenize ekleyebiliyor ve sonsuza kadar tutabiliyorsunuz. Bu arada 24 Eylül tarihine kadar Stick It To The Man! isimli oyun da ücretsiz veriliyor. Epic Games’ten 24 Eylül sonrasında ise RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyunu ücretsiz olarak geliyor.

FM 2020 ve Watch Dogs 2 için atılan adım çok ses getirdi

Bu tarz ücretsiz oyunlar ile Steam karşısında gerçekten çok büyük adımlar atan ve kullanıcı kitlesini sürekli olarak büyüten Epic Games Store, PC oyuncularını son dönemde oldukça memnun ediyor. Kütüphanesi ciddi anlamda büyük halen gelen platform, Epic’in büyük maddi gücüyle bu tarz hediye oyunlar konusunda kullanıcıları memnun etmeyi de sürdürecek izlenimi oluşturuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir