Etkileyici akıllı saat Amazfit X için resmi satış fiyatı açıklandı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Etkileyici akıllı saat Amazfit X için resmi satış fiyatı açıklandı

0

Xiaomi destekli Huami, Amazfit X akıllı saat modelinin resmi satış fiyatını da sonunda açıkladı. Model yakında geliyor.

Geçtiğimiz yıl konsept olarak lanse edilen HuamiAmazfit X akıllı saat modeli, daha sonra konsept olarak kalmayacak açıklamasıyla gündeme gelmiş ve en son da Indiegogo üzerinden bağış ile satışa sunulmuştu. Proje kapsamında ürün için 149 dolarlık bir bağış miktarı belirlenmişti. Ürünün daha sonra ise 329 dolara raflara çıkacağı aktarılmıştı. Ancak bu fiyat beklenenden daha düşük çıktı. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre ürün 2020’nin sonunda 295 dolardan yurt dışında elde edilebilir olacak. Xiaomi destekli firmanın bu ürünü Türkiye pazarına resmi olarak getirmesi çok beklenmiyor. Ancak yine de bir sürpriz olabilir deniyor.

Gelişmiş akıllı saat Amazfit X çok dikkat çekiyor

Hatırlamak adına bu şık tasarımlı ürün 2,07 inç esnek bir AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Bileğinize 92 derece açıyla dolanan bu ekran, modelin kullanım alanını ciddi olarak artırıyor. 430 nit parlaklık ve 326 ppi değeriyle çok keskin görüntüler sunan ekran, yukarıda görebileceğiniz görsellerde oldukça etkileyici görünüyor. 220 mAh pil üstüne kurulduğu bilinen metal gövdeli Amazfit X, bu pille 7 gün boyunca görev yapabiliyor. Bunun ultra düşük kullanım seçenekleriyle 14 güne kadar çıkabildiği aktarılıyor. Fiziksel butonsuz yapının benimsendiği cihaz, manyetik istasyon üstünde rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir