1. Anasayfa
 2. Bilgi

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır?

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır?
Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır
0

Biraz olumlu yaklaşmak lazım. Kredi ile uğraşmak, kemer sıkma politikaları izlemek yerine evde hızlı para nasıl kazanılır ona bakalım. Endişelenmeyin karmaşık bir şey yok elinizin altında bir bilgisayar ve bir internet olması yeterli olacaktır. Bunlar olduktan sonra ihtiyacınız olan tek şey iyi bir fikir bulmak.

Gelişen internet çağında internet üzerinde farklı alanlarda yüzlerce iş bulabilirsiniz. Bu işler arasında size en uygun olanı seçerek de ilerleyebilirsiniz. Bu işleri yapmak istemiyorsanız evde kullanmadığınız ürünleri satarak da para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinde 2. el alım satım ilanları yayınlayan bir düzüne site ve uygulama var bunlardan birini bularak eşyalarınızı yükleyebilir ve kullanmadığınız eşyalardan para kazanabilirsiniz.

Sırasıyla şimdi para kazanacağınız alanları ele alalım:

Başlıklar

Site Oluştur ve Reklam Yayınla

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır

İnternet üzerinden milyonlarca site var, bu sitelerden biri neden sizin olmasın. Uzman olduğunuz alanda içerikler oluşturup yayınlayarak ziyaretçi elde edebilirsiniz. Bu içeriklerinizi yazılı, görsel ve video destekli olarak zenginleştirebilir sitenize giren ziyaretçileri sitenizde uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz.

İçerikleriniz ne kadar özgün ve kaliteli olursa sitenize giren kullanıcı o kadar sitenizi beğenecek ve sürekli bir takipçisi olacaktır. Bu sitenize reklam vermenizi ve siteden gelir elde etmenizi kolaylaştıracaktır.

Burada site nasıl kurulur ve yönetilir, siteye reklam nasıl verilir gibi detaylara girmeyeceğim Google üzerinden ufak çaplı site kurma ve sonrasında siteye Adsense reklam ekleme gibi içerikleri aratarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Video Üreterek Para Kazanma

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır

Youtube sektörü her geçen gün büyüyor. Artık televizyon dünyası bile yavaş yavaş Youtube kayıyor diyebiliriz. Sizde yapabileceğiniz ve güzel olduğunu düşündüğünüz videolar çekebilir ve yayınlaya bilirsiniz.

Eğitici bir video kanalı olabilir veya eğlence odaklı olabilir. İçeriklerinizi üretirken özgün olmaya yine dikkat etmeniz sizi izleyenlerin kalıcı olmasını sağlayacağını unutmayın. İçeriklerini ne kadar kalite ve özgün yaparsanız izleyicileriniz o kadar sizi beğenecek ve takip edecektir. Bu izleyiciler kanalın izlenme sayısı ve abone sayısını her geçen gün arttıracaktır. Bunun sonuncunda para kazanma özelliğini aktif ederek sadece video üreterek para kazanmaya başlayacaksınız.

Fotoğraflarınızı Satmak

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır

Dijital fotoğrafçılık her geçen gün büyüyen bir sektör olmaya devam ediyor. Sizde çektiğiniz fotoğrafları veya bilgisayar ortamında hazırladığınız görselleri çeşitli internet sitelerinde kolaylıkla satabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Dijital fotoğrafçılık üst düzey bir alan gibi görünse de temel düzeyde başlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Elinizin altında bulunan cep telefonundan bile artık kaliteli fotoğraflar çekebilir ve bunların satışını yapabilirsiniz. Bunun için stock görsellerin satışını yapmanızı sağlayan çeşitli siteler var bunlar hakkına ufak çaplı bir araştırma yapmanız size yol gösterecektir. Çektiğiniz veya bilgisayar ortamında oluşturduğunuz bir görüntüyü 30 $ gibi bir fiyata kadar satabilir ve gerçekten ciddi manada bir gelir elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesabı Açmak

Evde Hızlı Para Nasıl Kazanılır

Günümüzde en önemli gelir kaynaklarından olan sosyal medya hesapları ile ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Örneğin bir Instagram veya Twitter hesabı ile özgün içerikler paylaşarak kitlelere hitap edebilirsiniz.

Oluşturduğunuz bu hesaplar ile ciddi bir kitleye ulaştıktan sonra birçok firmadan reklam teklifi alacaksınız bu teklifler ile gelir elde edebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta kitlenizi yanlış yönlendirmeden doğru ürünlerin reklamlarını yapmaktır. Aksi taktirde kötü ürünleri reklam olarak sunduğunuz tepkine neden olacak ve hesabınızın takip sayısı düşmesine neden olacaktır. Buda kitle kaybı sonucu reklam almanızın zorlaşmasına neden olacaktır.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 1
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir