1. Anasayfa
 2. Haberler

Facebook CEO’su Zuckerberg’den Samsung’a övgü [İzle]

Facebook CEO’su Zuckerberg’den Samsung’a övgü [İzle]
0

Dünyanın en büyük sosyal medya servisi Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, kısa süre önce Samsung telefonlara övgülerde bulundu.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde ünlü YouTuber MKBHD ile bir röportaj gerçekleştirdi. İşte bu röportaj içerisinde birçok konuda önemli yorumlarda bulunan Zuckerberg, son yıllarda Samsung telefonlar kullandığını ve Samsung telefonların “büyük bir fanı olduğunu” söyledi. Firmanın çok iyi telefonlar ürettiğini de belirten Mark Zuckerberg, bu tarafta oldukça memnun olduğunu açık şekilde gözler önüne serdi. Tam olarak spesifik bir telefonu modeli vermeyen ancak Galaxy S ya da Galaxy Note serisi bir amiral gemisi kullandığı aktarılan CEO, birçok iPhone kullanıcısı CEO’dan farklı çıkmayı başardı. MKBHD ile röportajı yukarıda izleyebilirsiniz.

Facebook için kısa süre önce güzel bir özellik gelmişti

Messenger için çıkan Watch Together isimli yeni özellik, kişilerin Facebook Watch içerisinde aynı anda görüntülü görüşme yaparken video izleyebilmesine imkan tanıyordu. Global olarak hem iOS hem de Android için çıkan özellik, sıkı arkadaşların uzaktan eğlenceli vakit geçirebilmesi için oldukça güzel görünüyor. Normal Messenger içerisinde sekiz kişiye kadar, Messenger Room içerisinde ise 50 kişiye kadar olan destek, önemli görünüyor. Şirket bu arada özellik ile Messenger için başka bilgiler de vermişti. Söylendiği kadarıyla serviste her gün tam 150 milyon video görüşme yapılıyor. Ayrıca kişiler her gün birbirlerine tam 200 milyon video gönderiyor denilmişti

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir