1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Formula 1 Türkiye yarışı biletleri büyük alaka gördü

Formula 1 Türkiye yarışı biletleri büyük alaka gördü

Formula 1

Intercity İstanbul Park’ın bütün 14 kategoride, geniş bir maliyet yelpazesinde satışa sunduğu 10 bin adet indirimli bilet, Formula 1 hoşlanırlar tarafından büyük alaka görerek bütün 2.5 saat içinde satın alındı.

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1’i canlı olarak yerinden izlemek isteyen binlerce şahıs için coşkulu bekleyiş daha da arkasıydı. Intercity İstanbul Park’ın yaşama geçirdiği 24 saatlik dev kampanya kapsamında, 10 bin adet indirimli bilet bugün saat 12:00’da satışa sunuldu. Yarış tutkunlarının coşkuyla beklediği günde, biletler satışa çıktığı andan itibaren gelen yoğun arzla, 2,5 saat gibi kısa bir zamanda satıldı. 13-14-15 Kasım’da Intercity İstanbul Park’ta reelleştirilecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1 için bilet satışları Biletix üzerinden devam ediyor. 15 Eylül 2020 saat 18.00 itibariyle satılan toplam bilet rakamı 6 saatte 40 bine erişirken bilet satışlarına alaka çoğalarak devam ediyor.

Formula 1 bilet satışlarında üst seviye güvenlik

Bilet satışı, rekabet müessesesinin tanımladığı standartlar çerçevesinde ülkemizin en büyük organizasyonlarında bilet satışı hakikatleştiren Biletix tarafından tüm güvenlik tedbirleri yerine getirilerek reelleştiriliyor. Bu çerçevede indirimli bilet alımları, her akdikeni hesap için 4 adet ile sınırlandırıldı.Sistemlerinde bu kaideye uymayan bir bilet satışı mevcut olmadığını belirten Intercity İstanbul Park; “İllegal bilet satışı ile alakalı tüm yasal ve teknik tedbirler alınmış olup bilet satışlarımız ilk andan itibaren bu standartlarda devam etmektedir” açıklamalarında bulundu.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap