Fotoğraf içinde Fotoğraf özelliği YouTube’un iOS versiyonuna çok yakında geliyor
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Fotoğraf içinde Fotoğraf özelliği YouTube’un iOS versiyonuna çok yakında geliyor

0

Apple, geçtiğimiz haziran ayında iOS 14’ü tanıtmış ve “Fotoğraf içinde Fotoğraf” PiP özelliğinin yeni versiyonla beraber iPhone’lara geleceğini açıklamıştı.

Bu özellik sayesinde izlediğiniz videoları, kullandığınız uygulamanın üzerine getirebilecek ve uygulama içindeyken ufak ekranda videonuzu izlemeye devam edebileceksiniz. Ayrıca tek bir değişle videonuzun ebadını ayarlayabileceksiniz.

ABD merkezli teknoloji devi Google, YouTube uygulamasının iOS versiyonunda “Fotoğraf içinde Fotoğraf” özelliğini test etmeye başladı. Yeni özellik sayesinde  iPhone sahipleri, bir yandan YouTube’dan video izlerken öteki yandan da değişik uygulamaları kullanmaya devam edebilecek.

“Fotoğraf içinde Fotoğraf” özelliğini şimdilik kısıtlı rakamdaki iPhone kullanıcıları test edebiliyor ve özellik tüm videolarda çalışmıyor. Google, testleri bitirdiğinde mevzubahisi özelliği tam iPhone kullanıcılarının ulaşımına açacak.

Edinilen bilgilere göre, tüm iPhone kullanıcıları YouTube “Fotoğraf içinde Fotoğraf” özelliğini kullanamayacak. Google’ın, sadece YouTube Premium azalarına bu özelliği sunması bekleniyor.

Resim içinde Resim özelliği YouTube un iOS sürümüne çok yakında geliyor #1

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir