Galaxy S21 Ultra batarya sürprizi ile karşımıza çıktı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Galaxy S21 Ultra batarya sürprizi ile karşımıza çıktı

0

Amiral gemileri içerisinde kendisini daha şimdiden belli eden bu model, elektrik trafosu gibi batarya ile geliyor. İşte Galaxy S21 serisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

Samsung Galaxy S21 Ultra tüm fikirleri değiştirebilecek mi? Her şeyden önce Samsung’un S20 Serisi hakkında beklentileri karşılayamadığını söylemek gerekiyor. Güney Kore merkezli teknoloji devi tarafından yapılan çalışmalar ilk defa S20 modelleriyle birlikte hayal kırıklığına dönüştü. Ancak söz konusu olan yeni model umutları daha fazla yükseltecek gibi görünüyor.

Bu cihazın Exynos 1000 ve Snapdragon 875 yonga setleri ile birlikte kullanıcılara sunulacağını belirtmek gerekiyor. Cihazın 5 nm üretim süreci ile birlikte batarya konusunda büyük mesafe alacağı tahmin ediliyor. Bunda elbette işlemci hızı da büyük öneme sahip.

GALAXY S21 ULTRA BATARYASIYLA TÜKETİCİLERİ MUTLU EDEBİLİR

Güney Kore merkezli teknoloji devi Galaxy S21 Ultra modelinde 5.000 mAh gücünde batarya kullanacak ve bu bataryalar işlemcilerden destek alacak. Yeni işlemciler her yenilendiğinde, cihazların pil ömründe de büyük değişimler yaşanıyor. Firmanın rekabet etmesi gereken çok fazla kuruluş var. Apple ve Xiaomi bunlardan sadece iki tanesi. Her ne kadar orta segment ürünlerle tanınsa bile, yine de firmanın bundan pek keyif aldığı söylenemez.

Samsung Galaxy modellerinde genel olarak uygun fiyat aranıyor. İlerleyen süreçlerde fiyatlar biraz daha artacak olsa bile yine de durum değişebilir. Şimdilik herkes gözlerini yeni gelecek modellere dikti. Sizin yeni Samsung akıllı telefonlarından beklentiniz ne? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

iPhone kamerası iOS 14 ile seviye atlıyor!

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir