1. Anasayfa
 2. Haberler

Garip tasarımıyla dikkat çeken elektrikli motosiklet: EMoS WYLD

Garip tasarımıyla dikkat çeken elektrikli motosiklet: EMoS WYLD
0

Elektrikli motosiklet pazarına son dönemde eklenen en garip modellerden birisi kesinlikle EMoS WYLD oldu. İşte modelin detayları;

Zaman zaman karşımıza çıkan elektrikli motosiklet modellerin son dönemdeki en garip görünüşlü üyesi EMoS WYLD, Avustralya merkezli hayat bulmuş. Tasarım elbette kişiden kişiye değişiyor ve bu tasarımı beğenenler de olacaktır. Ancak genel olarak çok beğenilmeyen model, teknik olarak baktığımız zaman maksimum 50 km/s hıza çıkabiliyor. Bu hızın düşük tutulmasının arkasında modelin otomobil ehliyeti ile kullanılabiliyor olması yer alıyor. Yani bu model için en azından Avustralya özelinde ayrı motosiklet ehliyeti gerekmiyor. Bu da birçok kişinin fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Güç ve pil konusunda elektrikli motosiklet modeli üç farklı versiyona sahip. Burada 1,5 kW, 2 kW ve 3 kW güç sunuluyor ve sırasıyla 720 Wh, 1,2 kWh ve 1,8 kWh pil paketleri kullanılıyor. Bu pil paketlerinin çıkarılabilir olduğu güzel detaylar arasında yer alıyor.

EMoS WYLD elektrikli motosiklet ses getirmeyi başardı

Toplam ağırlığının 82 kg olduğu aktarılan motosiklet, 2.200 dolar bir yurt dışı fiyatına sahip. 18 inç jantlar ve oldukça geniş lastikler üzerine kurulan bu ilginç modelin, Avustralya dışına çıkması şimdilik çok da beklenmiyor. Motosiklet için şimdilik iki farklı rengin hazırlandığı aktarılıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir