1. Anasayfa
 2. Haberler

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri
0

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden birisi olan Garmin, ürün gamına bu sefer Garmin Venu Sq akıllı saat modelini ekledi.

Garmin Venu Sq, görebileceğiniz üzere kare yapıyı benimseyen bir model konumunda yer alıyor. Başlangıç fiyatı 199 dolar olan model, 249 dolarlık bir Venu Sq Music Edition sürümüne de sahip. Bu sürüm farkını Spotify müziklerini çevrimdışı dinleme için indirebiliyor olmasıyla koyuyor. 1,3 inç 240×140 piksel renkli LCD ekrana sahip akıllı saat, GPS’e sahip ve Garmin’in mobil ödeme sistemine destek veriyor. Elbette su geçirmeyen saatler, GPS modunda 14 saat, GPS olmadan altı günlük bir pil ömrüyle geliyor.

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri 3 – garmin venu sq akilli saat tanitildi iste fiyati 1

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri 4 – garmin venu sq akilli saat tanitildi iste fiyati 1

Garmin Venu Sq dikkat çekerken, Garmin imzalı Türkiye’de satılan en pahalı akıllı saat modelleri Marq serisinde yer alıyor

Hatırlamak adına en pahalı model Garmin’in Marq serisinde yer alan Driver modeli konumunda. Bu model Türkiye’de şu an tam 22 bin TL‘nin üzerinde bir fiyata sahip. Bu fiyat gerçekten tam anlamıyla nefes kesiyor. Garmin Marq koleksiyonu normalde beş farklı modelden oluşuyor. Ailedeki beş modelin Athlete, Expedition, Captain, Aviator ve Driver isimleri bulunuyor. Bu modellerden Aviator bünyesinde havacılık haritaları taşıyor.

Havalimanı kodlarını gösterebilen model, pilotlara özel ve radar üzerinden hava durumu verebiliyor. Sürücülere özel Driver modeli 250 adet yarış pistinin verisiyle gelirken, Captain modeli direkt olarak denizcileri hedef alıyor. Expedition modeli daha çok yürüyüş gibi aktiviteler yapan doğa sever maceraperestler odağında hazırlanmış. Athlete ise adında da geçtiği üzere direkt olarak profesyonel sporcuları hedef kitlesine alıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir