1. Anasayfa
 2. Haberler

Honor imzalı ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı Hunter V700 hakkında her şey

Honor imzalı ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı Hunter V700 hakkında her şey
0

Honor yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı Hunter V700’ü tanıttı. Honor Hunter V700, hem şık bir tasarım hem de güçlü bir performans oyunculara sunuluyor. Intel’in 10. nesil Core i7-10750H işlemcisinden ve Nvidia’nın GeForce RTX 2060 grafik kartından güç alan bilgisayar, Honor’un bu kategorideki ilk ürünü olma özelliğini taşıyor.

Alüminyumdan üretilen bir gövdeye sahip olan bilgisayar,  4,7 mm‘lik ince çerçeveli 16,1 inç ekranıyla dikkat çekiyor. Full HD çözünürlüğe destek veren Honor Hunter V700’üm ekranı yüzde 100 sRGB renk gamına, 1.000:1 parlaklık oranına ve 300 nit parlaklık değerine sahip. Bilgisayarın bünyesinde bir adet 3.5 mm kulaklık girişi, USB 2.0, RJ45 Gigabit Ethernet, HDMI 2.0, iki adet USB 3.2 ve bir adet Tip-C monitör/veri yuvası bulunuyor.

Bununla birlikte Hunter V700’ün 32 GB’a kadar yükseltilebilen 16 GB’lık DDR4 belleği de dikkat çekiyor. Toplamda 1 TB’lık depolama alanı sunan iki adet NVMe SSD’si bulunan bilgisayar yeni nesil soğutma sistemiyle de göze çarpıyor. Honor, bilgisayarın ince olmasını sağlamak için bilgisayar bir rüzgar vadisi tasarımı barındırıyor. Dizüstü bilgisayarın kapağı kapalıyken ısı dağıtma paneli de geri çekiliyor ve cihazın kasasının ince olmasını sağlıyor. Kapak açıldığında ise tabanda yer alan rüzgar vadisi kanalı otomatik olarak ortaya çıkıyor ve 8.5mm’lik bir kanaldan içeri yüzde 40 oranında daha fazla hava alınıyor.

Honor Hunter V700 Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Standart bir oyuncu bilgisayarından farklı olarak Honor Hunter V700’de yer alan özel “Hunter” tuşu sayesinde kullanıcılar performans, dengeli ve sessiz modlar arasında geçiş yapabiliyor. Hunter V700’ün çoklu ekran özelliğiyle sürükle-bırak yaparak dosyaları aktaran kullanıcılar, çok basit bir şekilde oyundaki sahneleri de kaydedebiliyor. Bilgisayarın Türkiye fiyatı ve satışa sunulacağı tarih ise henüz paylaşılmadı.

 

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir