1. Anasayfa
 2. Haberler

Honor’dan iddialı yeni dizüstü bilgisayar modelleri

Honor’dan iddialı yeni dizüstü bilgisayar modelleri
0

Huawei alt markası Honor, IFA 2020 kapsamında akıllı saatler ile birlikte yeni dizüstü bilgisayar modellerini de tanıttı.

Huawei’den aldığı efor ile hoş makinelere imza atan Honor, bugün alttaki saatleriyle ses getirmeyi muvaffak oldu. Ancak şirketin yeni dizüstü bilgisayar modelleri de oldukça hoş görünüyor. MagicBook Pro ve MagicBook 14 ile 15 adlarına sahip modellerden en çok MagicBook Pro dikkat topluyor. İşletmeden yapılan fotoğrafı söylemeye göre Windows 10 yüklü halde sunulan makine, profesyonellerin üretkenliklerini artırmaya ve yaratıcılıklarını geliştirmeye destekçi olan bir model olarak tanıtılıyor. Çağdaş bir tasarımı olan ve eforunu 6 çekirdek 12 thread’li Radeon Grafikli AMD Ryzen 5 4600H operasyoncudan alan MagicBook Pro, güçlü misyonları üstlenirken dahi akıcı performans sunuyor. Yüksek süratli 512 GB PCIe NVMe SSD depolama ve 16 GB DDR4 çift kanal RAM ile donatılan mahsul, dosya okuma ve aktarımında yüksek sürat sağlıyor. Yüksek renk doğruluğu sunan 16,1 inç FullView ekranı çok dikkat toplayan dizüstü, harici bir grafik üniteyi taşımıyor. Aygıtın maliyeti 900 euro seviyesinde.

Honor MagicBook Pro kadar MagicBook 14 ile 15 de hoş görünüyor

Firmaya göre işten oyuna kadar günlük vazifeler için planlanan ve AMD harekâtçılarla yenilenen MagicBook 14 ve 15, minimal tasarım ve FullView ekranla beraber kullanıcıların bilgisayar tecrübesini Ryzen 5 4500U harekâtçılarla geliştiriyor. MagicBook serisine ilave edilen bu yeni mahsuller, markanın azami nitelik ve mahsullerinde en iyi ustalığı sunma maksadını temsil ediyor. Makineler adlarında geçen ekran ebatlarıyla geliyor ve en altta 8 GB RAM + 256 GB NVMe SSD ile donatılabiliyorlar.

Fiyat tarafında MagicBook 14 750 euro, MagicBook 15 modeli ise 700 euro seviyesinde.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir