1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei EMUI 11 için tarih verildi; işte yeni versiyondan öğrenilenler

Huawei EMUI 11 için tarih verildi; işte yeni versiyondan öğrenilenler

Huawei EMUI 11

Uslu telefon tarafının ehemmiyetli adı Huawei, yeni arayüz yapısı EMUI 11 için fotoğrafı tarihi kısa vakit evvel paylaştı.

Huawei telefon sahipleri tarafından oldukça merak edilen Huawei EMUI 11, aktarıldığı kadarıyla 10 Eylül tarihinde tertip edilecek Huawei Developer Conference 2020 kapsamında fotoğrafı olarak görücüye çıkıyor. Burada HarmonyOS 2.0’ı da tanıtacak denilen işletme, özellikle EMUI 11 ile merak uyandırıyor. Dolaysız olarak Android 11 esasında geldiği söylenen versiyon, HMS ve market AppGallery özelinde büyük yenilikler getiriyor sınıyor. Şirketin fotoğrafı tanıtımında telefonların yalnızca telefon olmadığı, çok daha aşırısı olabilecekleri aktarılıyor. Bu açıdan çok gelişmiş bir uslu mahsul entegrasyonu ya da özellikleri taşıyacak gibi görünen versiyon, kapsama alanını da telefon dışına çıkarabilir hipotezleri yapılıyor.

HarmonyOS‘un ise 2.0 versiyonuyla artık giyilebilir mahsuller Uslu saat vb., bilgisayarlar ve arabalara da giriş yapacağı aktarılıyor. Daha evvel de söylendiğimiz gibi henüz son kullanıcının yaşamına değemeyen Huawei’nin kendi geliştirdiği özel işletim sistemi, 2021 itibariyle daha geniş bir aygıt skalasında yavaş yavaş kendisini göstermeye başlayacak izlenimi oluşturuyor.

Huawei EMUI 11 aktüellemesi hangi aygıtlara gelecek?

Versiyon, fotoğrafı kanallardan gelen bilgiye göre ilk düzeyde şu makineler için kullanıma sunulacak:

  • Mate Acelesi: Mate 30 Pro, Mate 30, Mate 30 RS Porsche Design, Mate 20X / Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Mate X.
  • P Acelesi: P40 / Pro, P30 / Pro.
  • Nova Acelesi: Nova 6 5G, Nova5T / Pro, Nova5z, Nova 5i Pro.
  • Tabletler: MatePad, Mediapad M6.
  • Honor modelleri: Honor V30 Pro, Honor V20, Honor 20 Pro, Honor 20s, Honor 20 Youth Edition, Honor 9X Pro.
Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap