1. Anasayfa
 2. Haberler

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için maliyet dahil kilit ayrıntılar sızdı

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için maliyet dahil kilit ayrıntılar sızdı
0

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için ayrıntılı sızıntı sürpriz olmadığı üzere Roland Quandt‘tan geldi. Model genel olarak iddialı görünüyor.

İlk görseli sabah saatlerinde gelen “Mermaid” kod ismine sahip Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli hemen hemen tamamen ayrıntılandı. Tasarımsal açıdan dolaysız olarak Apple AirPods Pro gibi görünen model, üç değişik renkte geliyor. Burada siyah, gri ve beyaz sunuluyor. Avrupa’da 150 euro seviyesinde satılacak denilen mahsul, merkezinde Lekenin A1 operasyoncuyu taşıyor ve Bluetooth 5.2 irtibat kullanıyor. Hipotez edebileceğiniz üzere rakibi gibi ANC başka bir deyişle faal hengame yasaklama ile gelen FreeBuds Pro, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. ANC altyapısı arka tasarı hengamesini telefon görüşmeleri için ortadan kaldırabiliyor. Henüz bütün olarak batarya ömrü emin olmayan ancak her kulaklıkta 52.5 mAh batarya taşıdığı aktarılan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, yeniden Apple AirPods Pro eşi bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuzşarjdesteğini de taşıyor. Modelin ayrıntılarına altta erişebileceğiniz Huawei Watch GT 2 Pro ile aynı aktiflikte resmileşmesi bekleniyor.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli çok dikkat çekiyor

Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle baktığımız mahsul, alttaki FreeBuds 3’e oranla çok daha iyi bir tecrübe sunacak izlenimi oluşturuyor. Bu kulaklığın özellikle ANC mevzusunda çok ama çok iddialı olması bekleniyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir