1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için tarih verildi

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için tarih verildi

Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için ayrıntılı sızıntı sonrasında fotoğrafı tarih de verildi. AirPods Pro rakibi çok yakında geliyor.

“Mermaid” kod ismine sahip Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli hatırlarsınız kısa zaman evvel hemen hemen tamamen ayrıntılanmıştı. Tasarımsal açıdan dolaysız olarak Apple AirPods Pro gibi görünen model, işletmenin fotoğrafı paylaşımına göre 10 Eylül tarihinde resmen lanse ediliyor. Avrupa’da 150 euro seviyesinde satılacak ve üç değişik renk alternatifi sunulacak mahsul, andırmak ismine merkezinde Lekenin A1 harekâtçıyı taşıyor ve Bluetooth 5.2 iletişim kullanıyor. Hipotez edebileceğiniz üzere rakibi gibi ANC başka bir deyişle etkin hengame yasaklama ile gelen FreeBuds Pro, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. ANC altyapısı arka tasarı hengamesini telefon görüşmeleri için ortadan kaldırabiliyor. Hali Hazırda bütün olarak batarya ömrü muhakkak olmayan ancak her kulaklıkta 52.5 mAh batarya taşıdığı aktarılan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, yeniden Apple AirPods Pro eşi bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuzşarjdesteğini de taşıyor. Modelin ayrıntılarına altta erişebileceğiniz Huawei Watch GT 2 Pro ile aynı aktiflikte resmileşmesi bekleniyor.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Ancak henüz modelin Türkiye satış tarihi ya da maliyeti hakkında bilgimiz bulunmuyor. Şirket FreeBuds Pro ile ciddi anlamda FreeBuds 3’ü unutturacak gibi görünüyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap