1. Anasayfa
 2. Haberler

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için tarih verildi

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için tarih verildi
0

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için detaylı sızıntı sonrasında resmi tarih de verildi. AirPods Pro rakibi çok yakında geliyor.

“Mermaid” kod adına sahip Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli hatırlarsınız kısa süre önce hemen hemen tamamen detaylanmıştı. Tasarımsal açıdan direkt olarak Apple AirPods Pro gibi görünen model, firmanın resmi paylaşımına göre 10 Eylül tarihinde resmen lanse ediliyor. Avrupa’da 150 euro seviyesinde satılacak ve üç farklı renk seçeneği sunulacak ürün, hatırlamak adına merkezinde Kirin A1 işlemciyi taşıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantı kullanıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere rakibi gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. ANC altyapısı arka plan gürültüsünü telefon görüşmeleri için ortadan kaldırabiliyor. Halen tam olarak pil ömrü belli olmayan ancak her kulaklıkta 52.5 mAh pil taşıdığı aktarılan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, yine Apple AirPods Pro benzeri bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuzşarjdesteğini de taşıyor. Modelin detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Huawei Watch GT 2 Pro ile aynı etkinlikte resmileşmesi bekleniyor.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Ancak henüz modelin Türkiye satış tarihi ya da fiyatı hakkında bilgimiz bulunmuyor. Firma FreeBuds Pro ile ciddi anlamda FreeBuds 3’ü unutturacak gibi görünüyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir