1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte maliyeti

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte maliyeti

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için beklenen fotoğrafı ilan sonunda yapıldı. İşte modelin tüm özellikleri ve maliyeti;

Tasarımsal açıdan dolaysız olarak Apple AirPods Pro gibi görünen Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık, şirketin alandaki en eforlu çözümü konumunda yer alıyor. Toplam üç farklı renk alternatifi bulunan mahsul, merkezinde şirketin yeni jenerasyon değişik giyilebilir mahsullerinde de yer alan Lekenin A1 operasyoncuyu taşıyor ve Bluetooth 5.2 irtibat kullanıyor. AirPods Pro gibi ANC başka bir deyişle etkin hengame yasaklama ile gelen FreeBuds Pro, bu noktada hoş bir ayrıntı da taşıyor. Şirketin fotoğrafı açıklamasına göre kulaklığın ANC özelliği dinç olarak çalışıyor. Başka Bir Deyişle HuaweiFreeBuds Pro, hengame yasaklama seviyesini bulunulan civara göre aralıksız olarak otomatik biçimde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Büro içerisindeki hengame ile dış mekan hengamesi elbette birbirinin benzersi değil ve kulaklığın burada seviye ayarını kendisinin yapması hoş duruyor.

Kulağa uygun yüksek izolasyonu uygulaması üzerinden yapabilen ve açıklandığı kadarıyla her kulaklıkta 52.5 mAh batarya taşıyan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, görebileceğiniz üzere rakibi Apple AirPods Pro eşi bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuzşarjdesteğini taşıyor. Modelin ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise bütün 8 saatlik bir batarya ömrü bulunuyor. Bu da çok iyi görünüyor. Hazne ile birlikte toplam kullanım ANC ile 20 saat, ANC olmadan 30 saat deniyor.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Modelin Avrupa merkezli satış maliyeti 199 euro seviyesinde yer alıyor. Kulaklığın Türkiye satış tarihi ya da Türkiye maliyeti ise henüz öğrenilmiyor. Ancak bunun yakında muhakkak olmasını bekleniyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap