1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Huawei Share OneHop nedir

Huawei Share OneHop nedir
0

Son zamanlarda akıllı telefon üreticileri, kendi kablosuz dosya paylaşım teknolojilerini kullanıcılara sunarak oldukça basitlik sağlıyor.

Bu üreticilerden biri olan Huawei,  Huawei Share OneHop teknolojisi ile bilgisayar ve akıllı telefonlar arasında tek değiş ile dosya aktarılmasını sağlıyor.

Huawei Share; yalnızca telefonlar arasında dosya paylaşmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonlar ve öteki uslu aygıtlar arasında da dosya aktarımı, ses paylaşımı ve ağ iletişimi gibi OneHop etkileşim modları sağlayarak daha natürel bir etkileşim tecrübeyi sağlıyor.

Huawei Share OneHop nedir #1

Telefonla çekilen resimleri tertip etmek için bilgisayara aktarmak gerektiğinde, bağlamak için NFC özellikli telefonu PC’nin sağ alt köşesindeki “Huawei Share” yaftasına değdirmek yeterli oluyor.

Telefon, Lekenin 980 operasyoncusu ve üzerine sahip ve EMUI 10.0 veya sonraki versiyonları çalıştırıyorsa Huawei Share tarafından sağlanan yenilikçi Çok Ekranlı İş Birliği özelliği de tecrübelenebiliniyor.

Misalin Huawei Share OneHop ile tek bir değişle iletiler aygıtlar arasında aktarılabiliniyor. Telefona, PC’ye veya tablete değildiğinde telefon arayüzü PC’de görüntüleniyor.

Telefondaki bir uygulama açılabiliniyor veya bir doküman telefondan bilgisayara fare ile çekilebiliyor. Ayrıca tertip etmek için telefon belleğindeki dokümana çift tıklanabiliniyor.

huawei

Huawei Share OneHop şimdilik Huawei Share sembolü veya Magic-link sembolüne sahip ve PC Manager’ın 9.1 veya daha sonraki bir versiyonunun yüklü olduğu Huawei veya Honor dizüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

huawei

Bu içerik size yardımcı oldu mu?

Yazar Hakkında

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap