1. Anasayfa
 2. Haberler

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı
0

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat için resmi duyuru sonunda yapıldı. İşte model hakkında bilinmesi gereken tüm önemli detaylar;

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modeli klasik ve spor olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Watch GT serisinin yuvarlak yapısını koruyan ve yerini aldığı modelden daha şık bir çizgide tasarlanan saat, firmanın resmi rakamına göre 14 günlük bir pil ömrüyle geliyor. Spesifik olarak 455 mAh pil kapasitesine sahip olan akıllı saat, aktarıldığı kadarıyla kablosuz şarj desteğiyle karşımızda. Burada saat direkt olarak bir akıllı telefon gibi kablosuz şarj cihazlarında şarj edilebiliyor. Bu da gerçekten oldukça güzel ve kullanışlı görünüyor. Bünyesinde 1,39 inç 454×454 piksel OLED ekran yer alan saat, 46 mm boyutunda kasasıyla büyük bir seçenek konumunda yer alıyor. 4 GB dahili depolaması olan Watch GT 2 Pro, elbette GPS desteğini de getiriyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve birçok kalemde detaylı aktivite / spor takibi yapabilen (Sp02 dahil) suya dayanıklı Watch GT 2 Pro akıllı saat, elbette nabız takibi de gerçekleştirebiliyor ve NFC taşıyor.

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı 3 – huawei watch gt 2 pro 2 1 1

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı 4 – huawei watch gt 2 pro 2 1 1

Aralarında aşırı fark olmayan iki sürüm yan yana

Huawei Watch GT 2 Pro Türkiye’de de satılacaktır

Modelin Avrupa merkezli satış fiyatı Sport versiyon içi 329 euro, klasik versiyon içinse 349 euro seviyesinde yer alıyor. Saatin Türkiye satış tarihi ya da Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor. Ancak bunun yakında belli olmasını bekleniyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir