Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı

0

Gelişmiş akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro ve gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihleri paylaşıldı.

Tüm detaylarına ve yurt dışı satış fiyatlarına aşağıdaki haberlerden ulaşabileceğiniz akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro ve kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Pro, Huawei Türkiye’nin resmi açıklamasına göre ekim ayında satışa sunuluyor. Modellerin henüz en çok merak edilen detayları yani Türkiye fiyatları hakkında ise bir bilgi verilmiyor. Huawei Türkiye çok heyecanlı oldukları yeni akıllı saatleri için şu açıklamayı yapıyor:

“Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin ödüllü WATCH GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izleme, iki haftalık pil ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların ilgisini çekecek. WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlandı. “

Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı 5 – huawei freebuds pro kablosuz kulaklik tanitildi iste fiyatiHuawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı 6 – huawei freebuds pro kablosuz kulaklik tanitildi iste fiyatiHuawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı 7 – huawei watch gt 2 pro akilli saat tanitildi iste fiyati 2 2Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı 8 – huawei watch gt 2 pro akilli saat tanitildi iste fiyati 2 2
Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatıHuawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro alanının en iyilerinden

Huawei Türkiye, Watch GT 2 Pro gibi yine çok heyecanlı oldukları yeni kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro içinse şu açıklamayı yapıyor:

“FreeBuds Pro, dünyanın ilk akıllı dinamik gürültü önleyici kulaklığı olarak Huawei’nin ses ürünleri arasında yeni amiral gemisi koltuğuna oturdu. FreeBuds Pro, şıklık ve rahatlık düşünülerek tasarlandı. Yeni kulaklıklar, tüketicileri memnun edecek yenilikçi, benzersiz bir aktif gürültü önleme teknolojisi ile mükemmel işçilik, mükemmel ses kalitesi ve uzun süreli konfor sunuyor.”

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir