1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı

Huawei Watch GT 2 Pro ve FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihi açıklandı

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Gelişmiş akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro ve gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Pro için Türkiye satış tarihleri paylaşıldı.

Tüm ayrıntılarına ve yurt dışı satış maliyetlerine alttaki haberlerden erişebileceğiniz akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro ve kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Pro, Huawei Türkiye’nin fotoğrafı açıklamasına göre ekim ayında satışa sunuluyor. Modellerin henüz en çok merak edilen ayrıntıları başka bir deyişle Türkiye maliyetleri hakkında ise bir bilgi verilmiyor. Huawei Türkiye çok coşkulu oldukları yeni akıllı saatleri için şu açıklamayı yapıyor:

“Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin mükâfatlı WATCH GT 2 Tezsi’nin en yeni abonesi WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sıhhat izleme, iki haftalık batarya ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların alakasını sürükleyecek. WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha aşırısını keşfetmesi için planlandı. “

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatıHuawei Watch GT 2 Pro akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro alanının en iyilerinden

Huawei Türkiye, Watch GT 2 Pro gibi yeniden çok coşkulu oldukları yeni kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro içinse şu açıklamayı yapıyor:

“FreeBuds Pro, dünyanın ilk akıllı dinç hengame önleyici kulaklığı olarak Huawei’nin ses mahsulleri arasında yeni amiral gemisi koltuğuna oturdu. FreeBuds Pro, şıklık ve rahatlık düşünülerek planlandı. Yeni kulaklıklar, harcayıcıları hoşnut edecek yenilikçi, eşsiz bir faal hengame ihtiyata teknolojisi ile harikulade emekçilik, harikulade ses niteliği ve uzun süreli konfor sunuyor.”

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap