1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei’den Xiaomi Mi Mix Alpha eşi telefon çalışması

Huawei’den Xiaomi Mi Mix Alpha eşi telefon çalışması

Xiaomi Mi Mix Alpha Huawei

2019’un en çok dikkat toplayan akıllı telefon modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Alpha eşi Huawei telefon ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix Alpha öğreniyorsunuz satışa çıkmayan, 2019’un en etkileyici telefonları arasında yer alıyor. 2.813 dolarlık telefondan umut kesilmişken, modele eş bir telefon üzerinde de Huawei’nin çalıştığı ortaya çıktı. LetsGoDigital tarafından bulunan ve görselleştirilen Huawei imzalı alttaki tescil, önden arkaya uzanan bir elastik ekrana sahip modeli karşımıza getiriyor. Komple gövdeyi saran ekran, kağıt üzerinde etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Arka kısmında üçlü kamera sistemi yer alan bu tescili alınan telefon, görebileceğiniz ince çerçevelere sahip. Bu modelin asıl olma olasılığı oldukça yüksek ancak yeniden de şimdilik kesin konuşmak oldukça zor.

Huawei tarafının da alakasını sürükleyen Xiaomi Mi Mix Alpha için kısa bir özet yaparsak

7,92 inç elastik OLED ekranlı telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir batarya ve 40W süratli şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı sebebiyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G dayanağını taşıyan aygıt, yukarıyada da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada bütün 12032 x 9024 piksel resimler sürükleyebilen telefon, artta bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap