1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei’den yüksek hızlı araç şarj cihazı modelleri ve fazlası

Huawei’den yüksek hızlı araç şarj cihazı modelleri ve fazlası

Huawei yüksek hızlı araç şarj cihazı

Teknoloji devi Huawei, Mate 40 ailesiyle beraber birçok güzel aksesuar da tanıttı. Burada özellikle yüksek hızlı araç şarjcihazı modelleri dikkat çekti.

Huawei tüm detaylarına aşağıdaki haberlerden ulaşabileceğiniz yeni ürünleriyle çok dikkat çekti. İşte bu yeni ürünlerin yanında yeni aksesuarlar da geldi. Burada karşımıza ilk olarak M-Pen 2 stylus kalem çıkıyor. 4.096 seviye basınç hassasiyeti olan kalem, 99 euro fiyata sahip ve 10 saatlik sürekli, 40 günlük normal pil ömrüne sahip. Bu kalem tabletler yanında telefonlarla da çalışıyor. Firmanın esas dikkat çeken ürünleri ise yüksek hızlı araç şarjcihazı modelleri oluyor. Burada iki farklı seçenek var. Birisi araç içinde tam 50W “kablosuz şarj” getiriyor. Biliyorsunuz Mate 40 Pro’lar bu hıza destek veriyor. Diğer ürün ise kablo üzerinden tam 66W gücünde hızlı şarj getiriyor. Mate 40 Pro’lar bu hıza da destek veriyor. Firmanın aynı zamanda 12.000 mAh kapasitesinde yine 66W hızlı şarj destekli bir powerbank modeli de bulunuyor. Bu ürünler için henüz fiyat verilmiyor.

Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı; işte fiyat ve özelliklerHuawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özelliklerHuawei Watch GT2 Pro Porsche Design akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatıŞık akıllı hoparlör Huawei Sound tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Huawei imzalı yüksek hızlı araç şarj cihazı modelleri ile pil ömrü sorunu ortadan kalkıyor

Huawei’nin ürün gamına eklediği son ilginç aksesuar ise Mate 40’lara özel bir selfie odaklı kılıf oluyor. Bu kılıfın bünyesinde hareketli bir halka / ring ışık yer alıyor. 69 euro fiyatı olan ürün, bu ışık sayesinde çok daha kaliteli selfie’ler çekilmesine imkan tanıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap