1. Anasayfa
 2. Haberler

İlk katlanabilir telefonun yenisi geldi; karşınızda Royole Flexpai 2

İlk katlanabilir telefonun yenisi geldi; karşınızda Royole Flexpai 2
0

Dünyanın ilk katlanabilir telefon modeli Royole Flexpai, yeni sürüme kavuştu. Kısa süre önce Royole Flexpai 2 tanıtıldı.

Samsung ve Huawei‘nin lider olduğu katlanabilir telefon pazarının ilk üyesi Royole Flexpai olmuş, model kaba yapısına rağmen gündem olmayı başarmıştı. Şimdi ise çok daha iyi görünen Royole Flexpai 2 karşımızda. Yurt dışı başlangıç fiyatı 1.470 dolar olan model, Yine dışa doğru katlanıyor ve gerçekten büyük bir ekran taşıyor. Burada spesifik olarak 7,8 inç 1440P esnek ekrana sahip olan telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama ile elde edilebiliyor. Menteşesi ve ekranı 1,8 milyon katlanmaya kadar dayanıyor denilen Flexpai 2, arkasında dörtlü kamera taşıyor. Burada 16 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto + 64 megapiksel ana + 32 megapiksel portre kameraları bir araya geliyor. 5G desteğine sahip olan 4.450 mAh pile sahip Royole Flexpai 2, kutusundan Android 10 ile çıkıyor.

Royole Flexpai 2 dikkat çekerken, katlanabilir telefon pazarının başlatan Royole Flexpai hangi özelliklere sahipti?

Bünyesinde 7,8 inç boyutunda esnek bir AMOLED ekran yer alan model, katlandığı zaman 4 inç seviyesine düşmesine rağmen hiç kullanışlı görünmüyordu. Katlanmış hali bile çok büyük olan tablet benzeri telefon, tüm donanımı yan tarafındaki bölümde taşıyordu. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan ve 6 GB RAM +128 GB depolama, 8GB RAM + 256 GB depolama ile 8 GB RAM+512 GB depolama seçenekleri sunulan Royole Flexpai, arkasında 16 megapiksel + 20 megapiksel çiftli kamera sistemi taşıyordu.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir