1. Anasayfa
 2. Haberler

İnce gövdesi ve hafifliğiyle dikkat toplayan oyuncu dizüstü: Lenovo Legion Slim 7i

İnce gövdesi ve hafifliğiyle dikkat toplayan oyuncu dizüstü: Lenovo Legion Slim 7i
0

Gövde ebatları ile dikkat toplayan oyuncu dizüstü Lenovo Legion Slim 7i fotoğrafı olarak karşımızda. Lenovo bu modelinde hudutları gerçekten zorlamış.

Lenovo Legion Slim 7i, dünya devi şirketin reyin odaklı en son modeli ve aynı zamanda en taşınabilir alternatiflerden birisi. Gövde ağırlığı 1.86 kilogram olan dizüstü, tüm öteki Legion modellerinden daha ince. Burada söylenen bedel yalnızca 18mm seviyesinde ve bu gerçekten çok iyi. Peki bu kadar ince ve hafif bir oyuncu dizüstü eforsuz mu? Bunun yanıtı elbette hayır. 15,6 inç ekranlı dizüstü bilgisayar eforunu en üstte Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q ekran kartından ve Intel Core i9-10980HK harekâtçıdan alıyor. 32 GB RAM + 2 TB NVMe M.2 SSD ile özelleştirilebilen oyuncu dizüstü, en altta ise Intel Core i5-10300H operasyoncu, Nvidia GTX 1650 Ti ekran kartı ve 8GB DDR4 RAM kullanıyor. Full HD ekranı ister 60 Hz istenirse de 144 Hz alınabilecek olan Legion Slim 7i için 4K 60 Alternatifi de sunuluyor.

Oyuncu dizüstü Lenovo Legion Slim 7i gerçekten iddialı

Modelin en üst seviye versiyonu kaça satılacak henüz öğrenilmiyor. Ancak başlangıç maliyeti 1.329 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Dizüstünün önümüzdeki yarıyılda raflardaki yerini alacağına söylenirken, cihazın Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ancak bu mevzuda henüz bir söyleme yapılmış değil.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir