1. Anasayfa
 2. Haberler

Instagram hesabınıza visitmy.bio ile birden fazla link ekleyin

Instagram hesabınıza visitmy.bio ile birden fazla link ekleyin
0

Instagram hesabınıza birden fazla link eklemek ister miydiniz? Böyle bir ihtiyacınız varsa yardımınıza visitmy.bio koşuyor. İşte detaylar;

Dünyanın en popüler ağlarından Instagram, biliyorsunuz link / bağlantı ekleme konusunda kişilere çok fazla bir seçenek tanımıyor. Instagram’da kişiler bio bölümüne tek bir link yerleştirebiliyor. Özellikle diğer sosyal ağlar üzerinde içerik üreten ya da satış gerçekleştiren kullanıcılarınsa bundan daha fazlasına ihtiyaçları oluyor. İşte tam da bu durum için artık bir çözüm var. Kullanıma sunulan yeni servis visitmy.bio’nun amacı tek bir link ile çok daha fazla kişiye, çok daha geniş bir içerik sunmanıza yardımcı olmak. Bunun için tek yapmanız gereken visitmy.bio’da bir hesap oluşturmak. Hesap sahipleri bu hesaba tüm sosyal medya hesaplarını ve istedikleri tüm linkleri ekleyebiliyor. Daha sonra visitmy.bio’nun kişiye özel oluşturduğu link’i Instagram bio kısımına konumlandırmak yeterli oluyor. Tıklayan takipçiler sayfayı açtığında diğer sosyal medya hesaplarınıza, Youtube kanalınıza, web adresinize, blog’unuza hatta alışveriş önerilerinize kolayca ulaşabiliyor. Bu arada Instagram’daki link’i hiç değiştirmeden, visitmy.bio hesabınızdan dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar yeni link de ekleme gibi büyük bir kolaylık da sunuluyor.

Visitmy.bio, sıkı Instagram kullanıcıları için çok büyük bir kolaylık

Visitmy.bio hakkındaki tüm detayları bilgilere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Özel kişiselleştirme olanakları da sunan servisi kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir