Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?]
 1. Anasayfa
 2. Bilgi

Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?]

0

Facebook’un popüler sosyal medya kanalı Instagram, öğreniyorsunuz kısa vakit evvel Öyküler için müzik yaftayı yardımı kazandı. Peki bunu nasıl kullanacağız?

Dünyanın en popüler platformlarından birisi olan Instagram, bugün yukarıyada da söylediğimiz gibi müzikyaftayı altyapısını Türkiye’de de faal etti. Uzun zamandır beklenen bu özellik, esas olarak şahısların Öyküler’ine hazır sunulan müziklerden ilave etmesine ve bu biçimde paylaşmasına ihtimal tanıyor. Burada kullanıcılara geniş bir kütüphane sunan şirket, böylece çok ama çok popüler olan Öyküler’i işitsel anlamda daha evvel hiç olmadığı kadar etkileyici hale getiriyor. Yeni gelen müzik yaftalarını kullanmak ise oldukça basit. Bunun için Öykü paylaşma kısmında altta gösterdiğimiz yafta kısmına girmeniz, “Müzik” yazan yaftaya basmanız ve ardından açılan sayfada istediğiniz müziği seçerek Öykü üstüne ilave etmeniz yeterli oluyor. İlave Edilen müzikleri isteseniz lafları, isterseniz de kapak görseliyle gösteren Türkiye için yeni Instagram altyapısı, gerçekten çok kolay biçimde kullanılabiliyor.

Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?] 5 – img 4080

Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?] 6 – img 4080

Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?] 7 – img 4078

Instagram Öyküler’ine müzik ekleme, müzik yaftayı kullanma [Nasıl Yapılır?] 8 – img 4078

Instagram Öyküler müzik yaftayı ile artık daha eğlenceli

Platforma ilave edilen müzik yaftayı gerçekten Öyküler formatının ciddi değişilde değiştirecek gibi görünüyor. Yurt dışında gerçekten çok uzun zamandır faal olarak özellik, Türkiye’de de daha şimdiden olağanüstü popüler hale gelmiş gidişatta. Özellikle gençler özelliği heme her paylaşımlarında kullanmaya başlamış gidişatta.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir