1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. iPhone 12 Pro’ya yönelik talep beklenenden daha yüksek

iPhone 12 Pro’ya yönelik talep beklenenden daha yüksek

iPhone 12 Pro

Apple ile ilgili yaptığı tahminlerle adından söz ettiren TF International Securities analisti Ming Chi-Kuo, iPhone 12 ailesinin ön siparişiyle ilgili bir araştırma notu paylaştı.

Ünlü analist daha önce yaptığı tahminlerde 12 ve iPhone mini’ye olan ilginin 12 Pro ailesinden daha yüksek olacağını belirtmişti. 12 ailesine Çin’den büyük talebin geldiğini belirten Kuo, bunda 5G teknolojisinin etkisi olduğunu söylüyor. Kuo,  12 Pro ve 12 Pro Max modellerinin bu çeyrekte yeni ‌iPhone‌ gönderilerinin yüzde 30-35 oranında paya sahip olacağını belirtiyor. Kuo, 12 mini ile olan beklentisini ise düşürdüğünü söylüyor.

Dört farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkmayan hazırlanan 12 ailesi A14 Bionic işlemcisi, güçlü tasarımları ve kamera performanslarıyla dikkat çekiyor. Tasarımda yapılan iyileştirmelerle çok daha iddialı bir hale gelen yeni modellerde Pro Max modeli göze çarpıyor.

iPhone 12 ailesinin Türkiye fiyatları açıklandı mı?

Kamera performansını bizim de merakla beklediğimiz telefonlarda 12 megapiksellik kameralar yer alıyor. Kamera çözünürlüğü bir önceki modelle aynı olsa da yeni modeller daha gelişmiş kamera performansı sunuyor. Önümüzdeki ay Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz yeni modellerin Türkiye satış fiyatları henüz açıklanmasa da yüksek fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz. Telefonların Türkiye satış fiyatları açıklandığında sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

12 Pro tanıtım videosu

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap