Jabra Elite 75t kullanıcılarına güzel haber
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Jabra Elite 75t kullanıcılarına güzel haber

0

Jabra Elite 85t’nin tanıtılmasının ardından Jabra Elite 75t kullanıcılarına da güzel bir haberimiz var. Jabra tarafından yapılan duyuruya göre Elite 75t ve Active 75t kulaklıklara gürültü engelleme özelliği geliyor.

Yazılım güncellemesiyle birlikte kullanıcılara sunulacağı belirtilen bu özellik sayesinde kullanıcılar arka plandaki gürültüleri azaltabilecek. 19 Ekim’de yayınlanması beklenen güncelleme Elite 75t kullanıcılarına aktif gürültün engelleme özelliğini getirse de bu özelliğin Elite 85t’deki gibi bir deneyim sunmayacağı belirtiliyor. Ancak geçtiğimiz yıl satışa sunulan bir kulaklık modeline daha sonradan yazılım güncellemesiyle aktif gürültü engelleme özelliğinin gelmesi gerçekten de etkileyici.

Jabra Elite 75t modelinin sunduğu özellikler neler?

Kablosuz kulak içi kulaklıkta 4 mikrofon yer alıyor. Kulaklık 4 mikrofonlu aram teknolojisi yardımıyla kullanıcıların rahatlıkla telefon aramalarını gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Tek şarjla 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisinin tercih edildiği kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir