1. Anasayfa
 2. Haberler

Karşınızda oyunculara özel hale getirilen Bose QuietComfort 35 II

Karşınızda oyunculara özel hale getirilen Bose QuietComfort 35 II
0

Bose QuietComfort 35 II tamamen yeni bir model değil. Onu yeniden gündeme getiren oyunculara özel versiyonu oldu. İşte detaylar;

329 dolarlık fiyatı bulunan yani pahalı bir seçenek oluşturan Bose QuietComfort 35 II, direkt olarak QuietComfort 35 II üzerine kuruluyor ancak bu sefer yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak oyuna ve oyunculara odaklanıyor. Gelişmiş bir gürültü engelleme özelliğine sahip olan kablolu model, kutusundan Discord sertifikalı bir “çıkarılabilir” mikrofon ile çıkıyor ve sistemlere 3,5 mm portu üzerinden bağlanıyor. Kutusundan aynı zamanda aşağıda gördüğünüz yuvarlak yapıdaki ses kontrol ünitesi de çıkan kulaklık, ilk baştan üretim amacı oyun olmadığından müzik konusunda da kişileri oldukça tatmin edecektir deniyor.

Bose Quiet Comfort 35 II

Bose Quiet Comfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II oyuncu kulaklığı dikkat çekerken, firmadan kısa süre önce yeni akıllı gözlük geldi

Bünyesine hoparlör entegre edilen Bose imzalı en yeni güneş gözlüğü, aktarıldığı kadarıyla üç farklı çerçeve ile alınabiliyor. Burada Tenor, Soprano ve Tempo isimleri seçene firma, akıllı telefonlara bağlanan modellerin hepsine 249 dolarlık bir fiyat çekiyor. Ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan yeni gözlük, Siri / Google Assistant entegrasyonuna da sahip. USB-C üzerinden şarj edilebilen ürün, Tempo sürümünde 8 saat boyunca müzik keyfi sunuyor. Tenor ve Soprano ise 5,5 saatlik bir kullanım getiriyor. Gözlük üzerinde yer alan mikrofon sistemi telefon görüşmesine de imkan tanıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir