1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Karşınızda oyunculara özel hale getirilen Bose QuietComfort 35 II

Karşınızda oyunculara özel hale getirilen Bose QuietComfort 35 II

Bose Quiet Comfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II tamamen yeni bir model değil. Onu yine gündeme getiren oyunculara özel versiyonu oldu. İşte ayrıntılar;

329 dolarlık maliyeti bulunan başka bir deyişle pahalı bir alternatif oluşturan Bose QuietComfort 35 II, dolaysız olarak QuietComfort 35 II üzerine kuruluyor ancak bu sefer yukarıyada da dediğimiz gibi dolaysız olarak oyuna ve oyunculara odaklanıyor. Gelişmiş bir hengame yasaklama özelliğine sahip olan kablolu model, paketinden Discord sertifikalı bir “çıkarılabilir” mikrofon ile çıkıyor ve sistemlere 3,5 mm portu üzerinden bağlanıyor. Paketinden aynı zamanda altta gördüğünüz yuvarlak yapıdaki ses hakimiyet birimi de çıkan kulaklık, ilk baştan imal emeli reyin olmadığından müzik mevzusunda da şahısları oldukça tatmin edecektir deniyor.

Bose Quiet Comfort 35 II

Bose Quiet Comfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II oyuncu kulaklığı dikkat toplarken, işletmeden kısa vakit evvel yeni akıllı gözlük geldi

Bünyesine hoparlör entegre edilen Bose imzalı en yeni güneş gözlüğü, aktarıldığı kadarıyla üç değişik çerçeve ile alınabiliyor. Burada Tenor, Soprano ve Tempo adları seçene işletme, akıllı telefonlara bağlanan modellerin hepsine 249 dolarlık bir maliyet sürüklüyor. Ses niteliğinin yüksek olduğu aktarılan yeni gözlük, Siri / Google Assistant entegrasyonuna da sahip. USB-C üzerinden şarj edilebilen mahsul, Tempo versiyonunda 8 saat süresince müzik neşeyi sunuyor. Tenor ve Soprano ise 5,5 saatlik bir kullanım getiriyor. Gözlük üzerinde yer alan mikrofon sistemi telefon görüşmesine de olanak tanıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap