1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG Wing için eksantrik kullanım senaryolarını gösteren resimler

LG Wing için eksantrik kullanım senaryolarını gösteren resimler

LG Wing

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG‘nin çok dikkat toplayan yeni akıllı telefon modeli LG Wing için yeni görseller sızdırılmaya devam ediliyor.

5 Ekim tarihinde fotoğrafı olarak lanse ediliyor denilen LG Wing, artık öğreniyorsunuz yukarıyada gördüğünüz dönen ekranlı bir tasarımı özümsüyor ve bu açıdan çok değişik bir alternatif oluşturuyor. Bayağıda dikey olan ana ekran dönerek yatay hale geliyor ve böylece alttaki küçük ebatlı ikinci ekran ortaya çıkıyor. İşte bu yapı iki değişik kilit kullanım senaryosunu getiriyor. Sızan altta gördüğünüz görseller de bunları gözler önüne seriyor. Telefon satışa çıktıktan sonra çoğalacak bu senaryolardan ilkinde çiftli uygulama kullanımı karşımıza çıkıyor. Başka Bir Deyişle şahıslar üstteki yatay ekranda başka uygulama, alttaki dikey ekranda ise başka uygulama açabiliyor ve ikisini de etkin olarak kullanabiliyor. Ya da misalin yukarıyadaki yatay ekranda YouTube videosu izlenirken alttaki ekranda izlenilen videonun yorumlarına bakılabiliyor. Burada işletme özellikle çiftli uygulama kullanımına odaklanıyor. Bu yapı zaman zaman büyük basitlik getirecek gibi görünüyor.

LG Wing için maliyet ne kadar olacak?

5G takviyeli Wing, eforunu Snapdragon 765G harekâtçıdan ve 8 GB RAM‘den alıyor. Model için istenecek maliyetin ise 1.000 dolar seviyesinde olacağı varsayım ediliyor. Hatta hali hazırda bu sayının azıcık daha olasılığı da bulunuyor. Daha evvel de söylediğimiz gibi modelin Türkiye’ye gelmesi ise pek beklenmiyor. Ancak yeniden de bu mevzuda bir sürpriz olabilir.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap