1. Anasayfa
 2. Haberler

LG’nin T biçimindeki telefonu Wing’in maliyeti ortaya çıktı

LG’nin T biçimindeki telefonu Wing’in maliyeti ortaya çıktı
0

LG’nin yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı “Wing” modeli, şimdiye kadar satışa çıkan uslu telefonlardan azıcık değişik.

Toplamda 1 buçuk ekrana sahip telefonun arka kısmında bulunan yarım ekran, istenildiğinde dönebiliyor ve telefon T biçiminde kullanılabiliyor.

Büyük ekranı 6,8 inç büyüklüğünde olan telefonun ufak ve dönebilen ekranıysa 4,0 inç büyüklüğe sahip. Ayrıca kullanıcılar, bu iki ekranı tek bir ekranmış gibi kullanabilecek ve görüntü elde edebilecek.

Qualcomm Snapdragon 765G harekâtçısından efor alacak telefonda 8GB RAM bulunacak. Ayrıca  telefon, 5G teknolojisini de destekleyecek.

Öte yandan Geekbench’te ortaya çıkan LG Wing‘in bu güz aylarında satışa çıkması bekleniyor.

LG WING

Son zamanlarda direnebilir telefonlardaki yüksek maliyetler, LG Wing modelinde de karşımıza çıkacak. Teçhizat olarak orta segmentte yer alan telefonun maliyetinin 1000 dolar olacağı söyleniyor.

Eğer LG, bu gizeme dışı telefonun maliyetini azıcık daha düşük yakalayabilirse, değişik bir tasarım sınamak isteyen kullanıcıların alakasını çekebilir.

Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ise şimdilik belirsizliğine gözetiyor.

lg wing

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir