1. Ana Sayfa
  2. Windows
  3. Logitech f710 Windows 10 Bağlantı Sorunu Kesin Çözüm
Trendlerdeki Yazı
k_t_

Logitech f710 Windows 10 Bağlantı Sorunu Kesin Çözüm

f710

Logitech f710 windows 10 ile bağlantı sorunu yaşamakta bunun çözümünü kesin olarak sunmak istedik. Sürücü kullanılmıyor, yüklenmedi, aygıt kullanılmıyor gibi sorunları aşağıdaki adımlarla bu sorunu tamamen çözebilirsiniz.

Öncelikle F710 X modunda olduğundan emin olun.

1. Yöntem

En sık yapılan yöntemdir. Basit ama bazen buda çözüm olmuyor merak etmeyin başka yöntemlerde olacak ilk bunu deneyin.

Bilgisayar sağ tıklayın. Yönet tıklayın.

Buradan f710 sürücünüzü bulun bende sürücü yüklü olduğundan bu şekilde yazar ama sizde ünlem işareti soru işareti veya başka isim olarak görülebilir. Bulup sağ tıklayın sürücüyü güncelleştir tıklayın.

Bilgisayarımdaki sürücülere göz at tıklayın.

Burayı tıklayın.

Yukarıdaki gibi seçip ileri tıklayın sürücü yüklendiğinde eğer soru işareti ünlem kalktı ise tamamdır. Eğer sorun devam ederse diğer işleme geçelim.

2. Yöntem

Bu yöntem herşeyi yapmama rağmen çözülmediğinde en son yapıp çözdüğüm yöntemdir.

Öncelikle buradan Windows 10 için uyumlu sürücüleri indirin. İNDİR

Dosyaları masaüstüne bir klasöre çıkarın.

Bilgisayarı yani Windows 10 Sürücü İmza Zorlaması Devre Dışı Bırak şeklinde başlatmamız lazım. Bunun için Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş başlangıçta Şimdi yeniden başlatı tıklayın.

Bilgisayar gelişmiş başlangıçta iken Sorun gider > Gelişmiş seçenekler > Başlangıç ayarları tıklayın. Yeniden başlat deyin. Yeniden başlayınca karşınıza çıkan pencerede Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırak hangi rakam önünde varsa o rakamı klavyede tıklayın. Bilgisayar yeniden başlayacaktır.

Bilgisayar açıldıktan sonra aygıt yöneticisinden yine f710 sürücünüzü bulun.

Sağ tıklayıp Sürücüyü güncelleştir tıklayın. Aşağıdaki seçeneği tıklayın.

Karşınıza çıkan pencerede Gözat seçeneğinden indirmiş olduğunuz dosya klasörünü gösterin ve ileri deyip sürücülerin yüklenmesini bekleyin. Aşağıdaki gibi bir ekran gelirse Bu sürücü yazılımı yine de yükle tıklayın. Bitmedi.

Sürücü yüklendikten sonra muhtemelen çalışacaktır oyunda deneyin ancak bitmedi bilgisayarı yeniden başlatınca yine hata verecektir. Hata verince yukarıdaki 1 yöntemi uygulayın sorun tamamen çözülecektir. Tabi aygıt yöneticisinde bendeki gibi isimlendirilmiş olarak görünecektir o şekilde bulup güncellerseniz sorunu tamamen çözmüş olursunuz.

Sorun hala çözemeyenler olursa yorumda yazsınlar mail üzerinden, bilgisayarınıza bağlanıp çözmek için destek olurum.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap