1. Anasayfa
 2. Haberler

Logitech MX Anywhere 3 tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Logitech MX Anywhere 3 tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri
0

Logitech bugün ürün gamına yeni bir fare modeli daha ekledi. Ufak boyutlu yeni Logitech MX Anywhere 3 tanıtıldı. İşte detaylar;

Üç farklı renk seçeneğiyle hazırlanan Logitech MX Anywhere 3, hemen her yüzeyde sorunsuz olarak çalışan ve her zaman taşınabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor. Bu açıdan özellikle dizüstü sahiplerinin dikkatini çekecek model, firmanın ofis kullanımı için en iyi modeli Mx Master 3‘ten önemli detaylar taşıyor. Manyetik temelli çalışan yeni nesil MagSpeed tekerlek sistemi kullanan fare, bu motorlu teker ile binlerce satır kaydırmayı zahmetsiz şekilde yerine getirebiliyor. Yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan MX Anywhere 3, birden fazla cihaza Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor. Aynı zamanda kutusundan bir USB vericisi de çıkan model, sevindirici şekilde şarj için USB-C portunu kullanıyor. Kullanıcılar artık her kablosuz üründe haklı olarak USB-C görmek istiyor. Logitech’e göre normal kullanımda 70 günlük bir pil ömrü sunan fare, elbette butonlarının özelleştirilmesine imkan tanıyor.

Logitech MX Anywhere 3 genel ihtiyaçlar için güzel bir seçenek konumunda

Türkiye’de de yakında satışta olacak farenin yurt dışı fiyatı 79 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Windows yanında Mac sistemler için özel bir sürümü de bulunuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir