1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Mobil hakimiyetçi Razer Kishi “iPhone” tarafı için de satışta; işte maliyeti ve özellikleri

Mobil hakimiyetçi Razer Kishi “iPhone” tarafı için de satışta; işte maliyeti ve özellikleri

Razer Kishi

CES 2020’de tanıtılan ve ilk olarak Android için çıkan mobil hakimiyetçi Razer Kishi “iPhone” tarafı için de satışa sunuldu. İşte ayrıntılar;

Telefonları ortasına alan ve Android yanında iOS yardımıyla gelen RazerKishi, standart bir tuş dizilimini barındırıyor. Yapısı gereği Android tarafında minikten büyüğe bir hayli değişik makineye geçim sağlayan hakimiyetçi, iOS tarafında ise şu modellere desteklediyor: “iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max.” Elbette MFi Made for iPhone sertifikalı olan başka bir deyişle bütün geçim sağlayan mahsul, iletişim tarafında USB-C ile Lightning kullanıyor. Bu açıdan bazı Android modelleri dışarıda vazgeçen mahsul, fiziksel iletişim kurduğu için düşük gecikmeyle çalışıyor. Yeniden fiziksel iletişim sayesinde eforunu telefondan alan başka bir deyişle ekstra şarj lüzumu duymayanKishi, hakimiyetçi yardımına sahip tüm oyunlarda meselesiz olarak vazife yapıyor sınıyor. Bu modeli GameVice işletmesiyle ortaklaşa geliştirdiği aktarılan Razer, çantada rahatlıkla taşınabilecek bir modelle karşımızda bulunuyor.

Razer Kishi geniş bir kitleye hitap ediyor

Razer Pazarlama ve Satış Departmanı Başkanı John Moore mahsulleri hakkında “Çapraz reyin crossplay , reyin dünyasında daha da yerleşik hale geldi ve Razer Kishi de mobil oyuncular için denk bir reyin alanı sunuyor” dedi. Moore aynı zamanda “iPhone için Razer Kishi, bu kıymeti Apple Arcade’in mucizevi reyin koleksiyonuna kadar genişletiyor ve nerede oynarsanız oynayın, başarının her zaman elinizin altında olmasını sağlıyor.” açıklamasında bulunuyor. Model için açıklanan maliyet 100 dolar seviyesinde.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap