1. Anasayfa
 2. Haberler

OnePlus 8T için 120 Hz ekran detayı ve fiyat belli oldu

OnePlus 8T için 120 Hz ekran detayı ve fiyat belli oldu
0

OnePlus firmasından dikkat çeken model OnePlus Nord sonrasında bu sefer OnePlus 8T geliyor. Model iddialı duruyor.

OnePlus 8T, aktarıldığı kadarıyla 14 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. Firmanın resmi bilgisine göreyse model yüzde 100 kesin olarak 6,55 inç120 Hz bir AMOLED ekranla geliyor. Bu bilginin direkt olarak CEO’dan geldiği aktarılıyor. Burada en yeni bilgi ise modelin sızdırılan fiyatı oluyor. Söylendiği kadarıyla 12GB RAM ve 256 GB depolama için 699 euro, 8 GB RAM ve 128 GB depolama içinse 599 euro fiyat etiketleri bizleri bekliyor. Yukarıda görebileceğiniz kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, teknik olarak bakarsak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar bir araya geliyor. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak 8T’de 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh‘lık bir pil kullanılıyor.

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

Daha önce de söylediğimiz gibi OnePlus’ın cihazları uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyordu. Ancak şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalında elde edilemiyor. Modellerin stok bitirmediği, arka planda başka bir durumun olduğu akla geliyor. Halen OPPO ile bağlantılı OnePlus firması Türkiye pazarına gerçekten resmi olarak geliyor olabileceği düşünülüyor. Ya da telefonlar burada satmadığı için yeni stok gelmiyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir