1. Anasayfa
 2. Haberler

OnePlus 8T ile tanışacağımız tarih ortaya çıktı

OnePlus 8T ile tanışacağımız tarih ortaya çıktı
0

OnePlus firmasından dikkat çeken model OnePlus Nord sonrasında bu sefer OnePlus 8T geliyor. Telefon için tarih de verildi.

OnePlus 8T, aktarıldığı kadarıyla 14 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. Model için aslında resmi lansmana çok da gerek yok. Yukarıda görebileceğiniz kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, teknik olarak bakarsak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kurulan cihaz, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak deniyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar bir araya geliyor. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak 8T’de 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh‘lık bir pil kullanılıyor.

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

Bunu neden söylüyoruz? Çünkü OnePlus’ın cihazları uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyordu. Ancak şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalında elde edilemiyor. Modellerin stok bitirmediği, arka planda başka bir durumun olduğu akla geliyor. OPPO ile bağlantılı OnePlus firması Türkiye pazarına gerçekten resmi olarak geliyor olabilir. Ancak bu konuda hiçbir duyum ortaya çıkmış değil.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir