1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı

OnePlus 8T

OnePlus şirketinden dikkat toplayan model OnePlus Nord sonrasında bu sefer OnePlus 8T geliyor. Modelin tasarımı karşınızda.

Aslında OnePlus 8T tasarımı daha evvel ortaya çıkmıştı. Ancak bu sefer OnLeaks sayesinde tüm ayrıntılar kendisini göstermiş oldu. Görebileceğiniz kavisli değil düz yapıyı özümseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. Ne Yazık Ki 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, bir amiral gemisi olarak eforunu Snapdragon 865 Plus harekâtçıdan alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça coşturan makine, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak sınıyor. Modelin artta ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar toplanıyor. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak sınıyor. Kolisinden Android 11 ile çıkacak 8T’de 65W süratli şarj yardımlı 4.500 mAh‘lık bir batarya kullanılıyor.

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

OnePlus’ın makineleri öğreniyorsunuz uzun müddettir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak “satılıyordu”. Burada artık “satılıyordu” diyoruz zira şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalından elde edilemiyor. Modellerin stok tamamlamadığı, arka tasarıda başka bir gidişatın olduğu akla geliyor. OPPO ile irtibatlı OnePlus işletmesi Türkiye pazarına gerçekten fotoğrafı olarak geliyor olabilir.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap