1. Anasayfa
 2. Haberler

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı
0

OnePlus firmasından dikkat çeken model OnePlus Nord sonrasında bu sefer OnePlus 8T geliyor. Modelin tasarımı karşınızda.

Aslında OnePlus 8T tasarımı daha önce ortaya çıkmıştı. Ancak bu sefer OnLeaks sayesinde tüm detaylar kendisini göstermiş oldu. Görebileceğiniz kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. Maalesef 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, bir amiral gemisi olarak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça sevindiren cihaz, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak deniyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar bir araya geliyor. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak 8T’de 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh‘lık bir pil kullanılıyor.

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı 3 – oneplus 8t tasarimi cikti turkiyedeki oneplus modelleri satistan kalkti 2

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı 4 – oneplus 8t tasarimi cikti turkiyedeki oneplus modelleri satistan kalkti 2

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

OnePlus’ın cihazları biliyorsunuz uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak “satılıyordu”. Burada artık “satılıyordu” diyoruz çünkü şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalından elde edilemiyor. Modellerin stok bitirmediği, arka planda başka bir durumun olduğu akla geliyor. OPPO ile bağlantılı OnePlus firması Türkiye pazarına gerçekten resmi olarak geliyor olabilir.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir